Gartraukis Faber Glass Smart A60 цена
Gartraukis Faber Glass Smart A60 цена
Gartraukis Faber Stilo Glass Smart A60, nerūdijančiojo plieno sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 429 € |
|
327.87 €*
|
B магазин senukai.lt |
Gartraukis FABER STILO GLASS SMART A60/2Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
329.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Gartraukis Faber Stilo Glass Smart A60Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 384.0 € |
|
339.52 €*
|
B магазин pigu.lt |
Gartraukis Faber STILO GLASS SMART A60/2 |
|
359.99 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
359.99 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Faber STILO GLASS SMART A60, 710 m³/h, nerūdijančio plieno spalvos - Gartraukis |
|
409.99 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 8.99 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
409.99 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 8.99 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
Gartraukis Faber STILO GLASS SMART A60Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
310.00 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
310.00 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
Gartraukis Faber STILO GLASS SMART A60Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
312.30 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
312.30 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
Faber STILO GLASS SMART A60 |
|
321.22 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
321.22 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Gartraukis Faber Stilo Glass Smart A60, nerūdijančiojo plieno sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 429 € |
|
327.87 €*
|
B магазин senukai.lt |
Gartraukis Faber Stilo Glass Smart A60, nerūdijančiojo plieno sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 429 € |
|
327.87 €*
|
B магазин 1a.lt |
Faber STILO GLASS SMART A60 gartraukis6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 54.65 eur/mėn |
|
327.87 €
|
B магазин rde.lt |
Gartraukis FABER STILO GLASS SMART A60/2Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
329.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Gartraukis Faber Stilo Glass Smart A60Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 384.0 € |
|
339.52 €*
|
B магазин pigu.lt |
Gartraukis Faber STILO GLASS SMART A60/2 |
|
359.99 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
359.99 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Faber STILO GLASS SMART A60, 710 m³/h, nerūdijančio plieno spalvos - Gartraukis |
|
409.99 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 8.99 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
409.99 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 8.99 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-29 15:24
! Сообщить об ошибке| Марка | FABER |
| Категория | Кухонные вытяжки |
| Продукт код | 7612985845427 |
| Tipas | lubinis gartraukis |
| Energijos sunaudojimas per metus | 78kwh |
| Energijos klasė | b |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | - |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | b |
| Apšvietimo efektyvumas | -lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | a |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | - |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | c |
| Minimalus oro srautas | -m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 690m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 72db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 72db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Recirkuliacijos trauka | -m³/val. |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Intensyvus greitis | - |
| Korpusas | nerūdijantis plienas |
| Riebalų filtrai | 3 |
| Riebalų filtrų tipas | aliuminis |
| Apšvietimas | led |
| Aukštis | 1060cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 45cm |
| Valdymas | sensorinis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 150mm |
| Svoris | -kg |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Laido ilgis | -m |
| Savybės | jutiklinis valdymas |
| Показать больше | |

































