Esperanza EGH460 цена
Esperanza EGH460 цена
Žaidimų ausinės Esperanza Toxin EGH460, LED, 2x 3.5mm + USB, Juodos |
|
15.71 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
15.71 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Esperanza EGH460 BlackKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 16.69 € |
|
15.76 €*
|
B магазин pigu.lt |
Laidinės ausinės Esperanza EGH460, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 22.59 € |
|
16.49 €*
|
B магазин 1a.lt |
Laidinės ausinės Esperanza EGH460, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 22.59 € |
|
16.49 €*
|
B магазин senukai.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 15:59
! Сообщить об ошибке| Марка | ESPERANZA |
| Категория | Наушники |
| Продукт код | 5901299943427 |
| Tipas | laidinės ausinės, Žaidimų ausinės |
| Nešiojimo būdas | ant ausų dedamos |
| Paskirtis | Žaidimams |
| Jungties tipas | usb, 3.5 mm (aux) |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Funkcijos | mikrofonas |
| Laido ilgis | 2m |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20 - 20000hz |
| Jautrumas | -db |
| Varža (Ω) | 32Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | -mm |
| Pakuotės turinys | vartotojo vadovas |
| Kita informacija | led apšvietimas; lankelis: reguliuojamas; pagalvėlių medžiaga: dirbtinė oda |
| Jautrumas (dB/mW) | - |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | -m |
| Atminties kortelės lizdas | - |
| Maksimalus veikimo laikas | -val. |
| Konstrukcija | su lankeliu |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | 20hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | 20000hz |
| Svoris | 400g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | integruotas |
| Показать больше | |


































