Esperanza EGH430 цена
Esperanza EGH430 цена
Esperanza EGH430 Ausinės su mikrofonu su lankeliu ant galvos Juodas, Žalias |
|
14.53 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
14.53 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Laidinės žaidimų ausinės Esperanza EGH430, juoda sp./žalia sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 26.19 € |
|
15.29 €*
|
B магазин 1a.lt |
Laidinės žaidimų ausinės Esperanza EGH430, juoda sp./žalia sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 26.19 € |
|
15.29 €*
|
B магазин senukai.lt |
Esperanza EGH430Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 21.89 € |
|
15.99 €*
|
B магазин pigu.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 15:59
! Сообщить об ошибке| Марка | ESPERANZA |
| Категория | Наушники |
| Продукт код | 5901299938645 |
| Tipas | laidinės ausinės, Žaidimų ausinės |
| Nešiojimo būdas | ant ausų dedamos |
| Paskirtis | Žaidimams |
| Jungties tipas | usb |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Funkcijos | mikrofonas |
| Laido ilgis | 2m |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 30 - 16000hz |
| Jautrumas | -db |
| Varža (Ω) | 32Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | 40mm |
| Kita informacija | patvarus ir lankstus lankelis; led apšvietimas; minkštos ausų pagalvėlės; garso reguliavimas |
| Jautrumas (dB/mW) | - |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | -m |
| Maksimalus veikimo laikas | -val. |
| Konstrukcija | su lankeliu |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | 20hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | 20000hz |
| Svoris | 200g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | padėties koregavimas |
| Показать больше | |


































