Esperanza EGH360 цена
Esperanza EGH360 цена
Ausinės Esperanza EGH360 |
|
11.30 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
11.30 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Esperanza EGH360Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 15.0 € |
|
11.91 €*
|
B магазин pigu.lt |
Laidinės žaidimų ausinės Esperanza Arrow EGH360, juoda sp./raudona sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 14.99 € |
|
11.94 €*
|
B магазин senukai.lt |
Laidinės žaidimų ausinės Esperanza Arrow EGH360, juoda sp./raudona sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 14.99 € |
|
11.94 €*
|
B магазин 1a.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 19:33
! Сообщить об ошибке| Марка | ESPERANZA |
| Категория | Наушники |
| Продукт код | 5901299943526 |
| Tipas | laidinės ausinės, Žaidimų ausinės |
| Nešiojimo būdas | ant ausų dedamos |
| Paskirtis | Žaidimams |
| Jungties tipas | 3.5 mm (aux) |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Funkcijos | mikrofonas |
| Laido ilgis | 2m |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 30 - 16000hz |
| Jautrumas | -db |
| Varža (Ω) | 32Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | 40mm |
| Kita informacija | lankelis: reguliuojamas; |
| Jautrumas (dB/mW) | - |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | -m |
| Atminties kortelės lizdas | - |
| Maksimalus veikimo laikas | -val. |
| Konstrukcija | su lankeliu |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | 30hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | 16000hz |
| Svoris | 245g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | integruotas |
| Показать больше | |

























