Spausdintuvas Epson WF-C5890DWF цена
Spausdintuvas Epson WF-C5890DWF цена
Daugiafunkcis spausdintuvas Epson WorkForce Pro WF-C5890DWF, rašalinis, spalvotasKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 449 € больше |
|
407.04 €*
|
B магазин senukai.lt |
Epson WorkForce Pro WF-C5890DWF Spausdintuvas rašalinis spalvotas MFP A4 34 ppm ..больше |
|
413.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Epson WorkForce Pro WF-C5890DWF Spausdintuvas rašalinis spalvotas MFP A4 34 ppm ..Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo больше |
|
399.50 €
1-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-4 раб. дн. |
399.50 €
1-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-4 раб. дн. |
Epson WorkForce Pro WF-C5890DWF Spausdintuvas rašalinis spalvotas MFP A4 34 ppm ..больше |
|
399.50 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
399.50 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Daugiafunkcis spausdintuvas Epson WorkForce Pro WF-C5890DWF, rašalinis, spalvotasKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 449 € больше |
|
407.04 €*
|
B магазин senukai.lt |
Daugiafunkcis spausdintuvas Epson WorkForce Pro WF-C5890DWF, rašalinis, spalvotasKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 449 € больше |
|
407.04 €*
|
B магазин 1a.lt |
Epson WorkForce Pro WF-C5890DWF Spausdintuvas rašalinis spalvotas MFP A4 34 ppm ..Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur больше |
|
407.49 €
1-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-4 раб. дн. |
407.49 €
1-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-4 раб. дн. |
Epson WorkForce Pro WF-C5890DWF Spausdintuvas rašalinis spalvotas MFP A4 34 ppm ..больше |
|
409.50 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
409.50 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Epson WorkForce Pro WF-C5890DWF Spausdintuvas rašalinis spalvotas MFP A4 34 ppm ..больше |
|
413.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Epson WorkForce Pro WF-C5890DWF Spausdintuvas rašalinis spalvotas MFP A4 34 ppm ..Kviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. больше |
|
414.30 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
414.30 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Epson WorkForce Pro WF-C5890DWF Multifunctional Inkjet Colour Printer | A4 | Wi-Fi |
|
417.00 €
|
B магазин skytech.lt |
Epson WorkForce Pro WF-C5890DWF Spausdintuvas rašalinis spalvotas MFP A4 34 ppm ..больше |
|
418.18 €
|
B магазин 4office.lt |
Epson WorkForce Pro WF-C5890DWF Spausdintuvas rašalinis spalvotas MFP A4 34 ppm ..больше |
|
421.81 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
421.81 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Epson WorkForce Pro WF-C5890DWF Spausdintuvas rašalinis spalvotas MFP A4 34 ppm ..больше |
|
439.23 €
|
B магазин e-tonerta.lt |
Epson WorkForce Pro WF-C5890DWF Spausdintuvas rašalinis spalvotas MFP A4 34 ppm ..Nemokamas pristatymas nuo 70eur |
|
440.00 €
1-3 раб. дн.
Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
440.00 €
1-3 раб. дн.
Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
Epson WorkForce Pro WF-C5890DWF Color Inkjet All-in-One Printer A4 34 ppm USB LA..больше |
|
441.36 €
|
B магазин smartech.ee |
Epson WorkForce Pro WF-C5890DWF Printer inkjet MFP A4 34 ppm USB LAN Wi-Fi (SPEC)больше |
|
447.37 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
447.37 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Epson WorkForce Pro WF-C5890DWF Spausdintuvas rašalinis spalvotas MFP A4 34 ppm ..Yra sandėlyje. больше |
|
448.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
448.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Epson WorkForce Pro WF-C5890DWF Spausdintuvas rašalinis spalvotas MFP A4 34 ppm .. |
|
452.54 €
|
B магазин didmeninistiekimas.lt |
Epson | Multifunctional Printer | WorkForce Pro WF-C5890DWF | Inkjet | Colour | ..больше |
|
473.35 €
|
B магазин multo.eu |
Epson Multifunctional Printer | WorkForce Pro WF-C5890DWF | Inkjet | Colour | A4..больше |
|
473.35 €
|
B магазин b2cshop.eu |
Epson WorkForce Pro WF-C5890DWF Rašalinis A4 4800 x 1200 DPI 34 ppm „Wi-Fi“ |
|
479.00 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
479.00 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
Epson WorkForce Pro WF-C5890 DWF C11CK23401BMбольше |
|
482.47 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
482.47 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
Epson WorkForce Pro WF-C5890DWF Spausdintuvas rašalinis spalvotas MFP A4 34 ppm ..больше |
|
484.00 €
|
B магазин laramus.lt |
Epson WorkForce Pro WF-C5890DWF Printer inkjet MFP A4 34 ppm USB LAN Wi-Fi (SPEC)больше |
|
488.24 €
|
B магазин electrobase.lt |
Epson WorkForce Pro WF-C5890DWF Rašalinis A4 4800 x 1200 DPI 34 ppm „Wi-Fi“больше |
|
497.55 €
|
B магазин senetic.lt |
Epson Multifunctional Printer WorkForce Pro WF-C5890DWF Colour, Inkjet, A4, Wi-Fi |
|
497.99 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
497.99 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Urządzenie wielofunkcyjne Epson WF-C5890DWF (C11CK23401) | C11CK23401 | 87159467..больше |
|
498.20 €
|
B магазин enter24.eu |
Epson | Multifunctional Printer | WorkForce Pro WF-C5890DWF | Inkjet | Colour | .. |
|
509.81 €
|
B магазин baitera.lt |
Epson WorkForce Pro WF-C5890DWF Inkjet A4 4800 x 1200 DPI 34 ppm Wi-Fi |
|
515.60 €
|
B магазин baitukas.lt |
Daugiafunkcis Spausdintuvas - Epson WorkForce Pro WF-C5890DWF, Belaidis, Balta (.. |
|
519.99 €
|
B магазин proshop.lt |
Daugiafunkcis Spausdintuvas - Epson WorkForce Pro WF-C5890DWF, Belaidis, Balta (..больше |
|
526.64 €
|
B магазин marsietis.lt |
Epson | Multifunctional Printer | WorkForce Pro WF-C5890DWF | Inkjet | Colour | .. |
|
532.22 €
|
B магазин enrike.lt |
Epson | Multifunctional Printer | WorkForce Pro WF-C5890DWF | Inkjet | Colour | .. |
|
538.88 €
|
B магазин maziausiakaina.lt |
Epson | Multifunctional Printer | WorkForce Pro WF-C5890DWF | Inkjet | Colour | .. |
|
538.89 €
|
B магазин pirkpc.lt |
Rašalinis daugiafunkcis spalvotas spausdintuvas Epson WorkForce Pro WF-C5890DWF,.. |
|
539.56 €
|
B магазин printplius.lt |
Rašalinis daugiafunkcinis spausdintuvas Epson Multifunctional Printer WorkForce .. |
|
539.99 €
|
B магазин ogmina.lt |
Epson Multifunctional Printer | WorkForce Pro WF-C5890DWF | Inkjet | Colour | A4..больше |
|
543.35 €
|
B магазин etop.lt |
Epson WorkForce Pro WF-C5890DWF Inkjet A4 4800 x 1200 DPI 34 ppm Wi-Fiбольше |
|
543.54 €
|
B магазин fortakas.lt |
Epson Multifunctional Printer | WorkForce Pro WF-C5890DWF | Inkjet | Colour | A4.. |
|
544.06 €
|
B магазин vieni.lt |
Epson Multifunctional Printer | WorkForce Pro WF-C5890DWF | Inkjet | Colour | A4.. |
|
559.02 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
559.02 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
T Epson WorkForce Pro WF-C5890DWF BAM Tintenstrahldrucker 4in1/A4/LAN/WiFi/ADF/D.. |
|
922.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
922.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 19:36
! Сообщить об ошибке| Марка | EPSON |
| Категория | Многофункциональные принтеры |
| Продукт код | 8715946703503 |
| Gamintojo kodas | epson |
| Tipas | daugiafunkcinis spausdintuvas |
| Spausdinimo dydžiai | a4+ |
| Maksimalus dokumento dydis | a4 |
| Spausdinimo medžiagos | 52 - 216 g/m² |
| Nespalvoto spausdinimo greitis | 35ppm/a4 |
| Spalvoto spausdinimo greitis | 25ppm/a4 |
| Pirmo puslapio atspausdinimas per | -sek. |
| Standartinė padavimo talpa | 250lapai(-ų) |
| Išėjimo talpa | 150lapai(-ų) |
| Resursas | -psl./mėn. |
| Spalvotas spausdinimas | + |
| Skeneris | + |
| Skenavimo raiška | 1200 x 2400dpi |
| Skenerio tipas | adf |
| Faksas | + |
| Fakso atmintinė | -psl. |
| Jungties tipas | wireless lan (ieee 802.11b/g/n) |
| Galia | -w |
| Tinklo plokštės greitis | 10/100/1000 mbit/s |
| Standartinė atmintis | -mb |
| Operacinė sistema | usb 2.0, lan, wi-fi(n) |
| Svoris | 18.7kg |
| Pakuotės svoris | 21.2kg |
| WiFi | + |
| Pridedama programinė įranga | „epson easy photo print“, „epson event manager“, „fax utility“, „epsonnet setup“, „epson web support“ |
| Dvipusio spausdinimo prietaisas | + |
| Flash atmintinė | + |
| Bevielio tinklo plokštė (WLAN) | ieee 802.11 b/g/n |
| Nuskaitymas į el. paštą | + |
| Triukšmo lygis | 52db |
| Ekranas | + |
| Automatinis dvipusis kopijavimas | + |
| Darbas tinkle | + |
| Показать больше | |






































































