Spausdintuvas Epson LQ-630 цена
Spausdintuvas Epson LQ-630 цена
Epson LQ-630Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 567.69 € |
|
507.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
Epson LQ-630 dot matrix printer 360 x 180 DPI 360 cps |
|
463.89 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
463.89 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Epson LQ-630 Dot Matrix Printer / 24-pin / High Speed Draft 10CPI: 300 cps / Hig.. |
|
486.99 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
486.99 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Spausdintuvas Epson LQ-630 | Taškų matrica | Standartinisбольше |
|
488.06 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
488.06 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Epson LQ-630 | Dot matrix | Standard | C11C480141 |
|
497.00 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
497.00 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Epson LQ-630 C11C480141 |
|
506.87 €
6 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 6 раб. дн. |
506.87 €
6 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 6 раб. дн. |
Epson LQ-630Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 567.69 € |
|
507.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
Epson LQ-630 | Dot matrix | StandardKviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. |
|
530.79 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
530.79 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Epson LQ-630 | Dot matrix | Standard |
|
530.79 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
530.79 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
N Epson LQ-630 24-Nadeldrucker USB 2.0 Parallel 360cps |
|
546.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
546.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-05 06:47
! Сообщить об ошибке| Марка | EPSON |
| Категория | Принтеры |
| Продукт код | 8715946538068 |
| Gamintojo kodas | c11c480141 |
| Tipas | adatinis spausdintuvas |
| Spausdinimo dydžiai | 254 x 558.8 mm |
| Maksimalus dokumento dydis | a4 |
| Spausdinimo medžiagos | etiketės, popierius |
| Nespalvoto spausdinimo greitis | -ppm/a4 |
| Spalvoto spausdinimo greitis | -ppm/a4 |
| Spausdinimo raiška | 360 x 180dpi |
| Standartinė padavimo talpa | -lapai(-ų) |
| Išėjimo talpa | -lapai(-ų) |
| Resursas | -psl./mėn. |
| Spalvotas spausdinimas | - |
| Skeneris | - |
| Faksas | - |
| Jungties tipas | usb 2.0 |
| Galia | -w |
| Standartinė atmintis | -mb |
| Operacinė sistema | windows 98, window 7, windows 8, windowsxp |
| Matmenys | 38.6 x 30.6 x 18.5cm |
| Svoris | 3.5kg |
| Pakuotės matmenys | 310 x 455 x 265cm |
| Pakuotės svoris | 5.2kg |
| Pakuotės turinys | vartotojo instrukcija |
| Dvipusio spausdinimo prietaisas | - |
| Triukšmo lygis | -db |
| Ekranas | - |
| Darbas tinkle | - |
| Показать больше | |




















































