EPSON L18050 цена
EPSON L18050 цена
Rašalinis spausdintuvas Epson L18050, spalvotasKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 679 € |
|
608.90 €*
|
B магазин senukai.lt |
Epson Ecotank L18050 | Spalvotas | Inkjet | Spausdintuvas | Wi-Fi | Maximum ISO ..больше |
|
608.90 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
608.90 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Epson EcoTank L18050 nuotraukų spausdintuvas Rašalinis 5760 x 1440 DPI &b.. |
|
582.27 €
|
B магазин percte.eu |
Epson Ecotank L18050 | Colour | Inkjet | Printer | Wi-Fi | Maximum ISO A-series .. |
|
585.15 €
|
B магазин multo.eu |
Drukarka atramentowa Epson ITS L18050 (C11CK38402) | C11CK38402 | 8715946702971 |
|
595.55 €
|
B магазин enter24.eu |
Rašalinis spausdintuvas Epson L18050, spalvotasKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 679 € |
|
608.90 €*
|
B магазин senukai.lt |
Rašalinis spausdintuvas Epson L18050, spalvotasKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 679 € |
|
608.90 €*
|
B магазин 1a.lt |
Epson Ecotank L18050 | Spalvotas | Inkjet | Spausdintuvas | Wi-Fi | Maximum ISO ..больше |
|
608.90 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
608.90 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Epson L18050 printer |
|
619.99 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
619.99 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Epson EcoTank L18050 (Spausdintuvas, A3+) |
|
622.90 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
622.90 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
Epson EcoTank L18050 - viskas viename spausdinimo įrenginyje - spausdinti, nuska.. |
|
664.89 €
|
B магазин senetic.lt |
EpsonKviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. |
|
673.10 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
673.10 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Epson EcoTank L18050 nuotraukų spausdintuvas Rašalinis 5760 x 1440 DPI „Wi-Fi“.. |
|
733.81 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
733.81 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
Epson L18050 printer | Epson | C11CK38402 |
|
758.85 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
758.85 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Epson Ecotank L18050 | Colour | Inkjet | Printer | Wi-Fi | Maximum ISO A-series .. |
|
762.04 €
2-3 раб. дн.
Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
762.04 €
2-3 раб. дн.
Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
Epson Ecotank L18050 | Colour | Inkjet | Printer | Wi-Fi | Maximum ISO A-series .. |
|
762.70 €
|
B магазин enrike.lt |
Epson L18050 A3+ C11CK38402 |
|
764.63 €
6 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 6 раб. дн. |
764.63 €
6 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 6 раб. дн. |
Rašalinis spausdintuvas Epson L18050 printer Epson Epson Epson L18050 Printer Co.. |
|
774.99 €
|
B магазин ogmina.lt |
Epson |
|
777.22 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
777.22 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Epson EcoTank L18050 nuotraukų spausdintuvas Rašalinis 5760 x 1440 DPI „Wi-Fi“.. |
|
781.32 €
|
B магазин vieni.lt |
Epson Ecotank L18050 | Colour | Inkjet | Printer | Wi-Fi | Maximum ISO A-series .. |
|
803.21 €
|
B магазин elektrika.lv |
Epson |
|
803.21 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
803.21 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Epson Ecotank L18050 Colour Inkjet Printer Wi-Fi Maximum ISO A-series paper size.. |
|
812.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
812.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
EPSON L18050 A3+ SFP ink Printer 8ppm |
|
889.67 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
889.67 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 01:20
! Сообщить об ошибке| Марка | EPSON |
| Категория | Принтеры |
| Продукт код | 8715946702971 |
| Gamintojo kodas | epson |
| Tipas | rašalinis spausdintuvas |
| Spausdinimo dydžiai | a3, a4, a5, a6, b4, b5, b6 |
| Spausdinimo medžiagos | 52 - 216 g/m² |
| Nespalvoto spausdinimo greitis | 22ppm/a4 |
| Spalvoto spausdinimo greitis | 22ppm/a4 |
| Pirmo puslapio atspausdinimas per | -sek. |
| Spausdinimo raiška | 5760 x 1440dpi |
| Standartinė padavimo talpa | 100lapai(-ų) |
| Išėjimo talpa | 100lapai(-ų) |
| Spalvotas spausdinimas | + |
| Skeneris | - |
| Kopijavimo aparatas | + |
| Faksas | - |
| Fakso atmintinė | -psl. |
| Jungties tipas | wifi |
| Galia | 19w |
| Standartinė atmintis | -mb |
| Operacinė sistema | windows 10, windows 7, windows 8, windows 8.1 |
| Matmenys | 523x369x150cm |
| Svoris | 8.0kg |
| Kita informacija | valdymas per programėlę |
| WiFi | + |
| Pridedama programinė įranga | „epson easy photo print“; „epson event manager“ |
| Dvipusio spausdinimo prietaisas | - |
| Flash atmintinė | + |
| Bevielio tinklo plokštė (WLAN) | 802.11 a/b/g/n |
| Nuskaitymas į el. paštą | - |
| Triukšmo lygis | 48db |
| Ekranas | - |
| Automatinis dvipusis kopijavimas | - |
| Darbas tinkle | + |
| Показать больше | |


























































