Epson ES-C380W цена
Epson ES-C380W цена
Skeneris Epson | Kompaktiškas tinklo skaitytuvas | ES-C380W | Lakštinis | Beviel.. |
|
416.67 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
416.67 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Epson ES-C380W - Einzelblatt-Scanner - Duplex - A4/Legal - 600 dpi x 600 dpi - a.. |
|
366.39 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
366.39 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Epson | Compact network scanner | ES-C380W | Sheetfed | WirelessKviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. |
|
374.80 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
374.80 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
"Epson ES-C380W", 215,9 x 5588 mm, 600 x 600 DPI, 30 bitų, 24 bitų, 8 bitų, ADF .. |
|
378.66 €
|
B магазин printera.lt |
Epson Network scanner ES-C380W Compact Sheetfed, WirelessPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
384.13 €
7-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-10 раб. дн. |
384.13 €
7-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-10 раб. дн. |
Epson ES-C380W ADF + Sheet-fed Skeneris A4 Spalvotas 30 ppm 600x600 DPI USB Wi-Fi |
|
389.14 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
389.14 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Epson | Compact network scanner | ES-C380W | Sheetfed | Wireless | B11B269401 | .. |
|
390.40 €
|
B магазин b2cshop.eu |
Epson ES-C380W ADF + Sheet-fed Skeneris A4 Spalvotas 30 ppm 600x600 DPI USB Wi-Fi |
|
392.65 €
|
B магазин didmeninistiekimas.lt |
Epson WorkForce ES-C380W (Black, USB, WLAN) | B11B269401 | 8715946718279 |
|
394.20 €
|
B магазин enter24.eu |
Epson | Compact network scanner | ES-C380W | Sheetfed | Wireless | B11B269401 |
|
398.60 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
398.60 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Epson | Compact network scanner | ES-C380W | Sheetfed | Wirelessбольше |
|
402.52 €
|
B магазин smartech.ee |
Epson Network scanner ES-C380W Compact Sheetfed, WirelessIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
403.34 €
7-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-10 раб. дн. |
403.34 €
7-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-10 раб. дн. |
Epson | Compact network scanner | ES-C380W | Sheetfed | Wireless |
|
406.48 €
|
B магазин maziausiakaina.lt |
Epson ES-C380W ADF + Sheet-fed Skeneris A4 Spalvotas 30 ppm 600x600 DPI USB Wi-FiYra sandėlyje. |
|
413.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
413.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Skeneris Epson | Kompaktiškas tinklo skaitytuvas | ES-C380W | Lakštinis | Beviel.. |
|
416.67 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
416.67 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Epson | Compact network scanner | ES-C380W | Sheetfed | Wireless |
|
417.73 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
417.73 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Epson ES-C380W ADF + Sheet-fed Scanner A4 Colour 30 ppm 600x600 DPI USB Wi-Fiбольше |
|
450.42 €
|
B магазин electrobase.lt |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 11:34
! Сообщить об ошибке| Марка | EPSON |
| Категория | Сканеры |
| Продукт код | 8715946718279 |
| Raiška | 600 x 600dpi |
| Maksimalus dokumento dydis | 216 x 5588mm |
| Skenerio tipas | sheet-feed |
| Matmenys | 29.6x10.4x12.5cm |
| Svoris | 1.9kg |
| Kita informacija | spalvų gylis - 24 |
| Jungties tipas | wi-fi, hi-speed usb |
| Skeneris | + |
| Operacinė sistema | windows, mac |
| Galia | 10w |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Показать больше | |










































