Projektorius Epson EH-LS650W цена
Projektorius Epson EH-LS650W цена
Epson EH-LS650W - 3-LCD-Projektor - 3600 lm (weiß) - 3600 lm (Farbe) - 16:9 - 4K.. |
|
2176.73 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
2176.73 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Epson | EH-LS650W | Full HD (1920x1080) | 3600 ANSI lumens | White | V11HB07040 .. |
|
2176.75 €
|
B магазин multo.eu |
EH-LS650W - Digital projectors |
|
2177.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
2177.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
Epson EH-LS650W projektorius6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 370.41 eur/mėn |
|
2222.43 €
9-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 6.49 € Срок доставки: 9-10 раб. дн. |
2222.43 €
9-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 6.49 € Срок доставки: 9-10 раб. дн. |
4K PRO-UHD itin mažo atstumo projektorius Epson EH-LS650W (V11HB07040) |
|
2222.43 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
2222.43 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Epson | EH-LS650W | Full HD (1920x1080) | 3600 ANSI lumens | White | V11HB07040 .. |
|
2950.65 €
|
B магазин b2cshop.eu |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-05 00:37
! Сообщить об ошибке| Марка | EPSON |
| Категория | Проекторы |
| Продукт код | 8715946718446 |
| Tipas | lazerinis projektorius |
| Projektavimo sistema | 3lcd |
| Kontrastas | 2500000:1 |
| Vaizdo proporcijos | 16:9 |
| Tikroji raiška | 1920 x 1080 |
| Maksimali raiška | 3840 x 2160 |
| Ryškumas (ANSI liumenai) | 3600 |
| Jungtys | usb 2.0, 2 x hdmi, wifi, 2 x usb |
| Vaizdo dydis (įstrižainė) | 60 - 120 |
| Spalvų sistema | 1.07 billion colours (30-bit) |
| Projektoriaus lempa | 1 |
| Galia | 265w |
| Svoris | 7.40kg |
| Lempos tarnavimo laikas | -val. |
| Distancinio valdymo galimybė | + |
| Kita informacija | bevielis |
| Pakuotės turinys | valdymo pultelis |
| Bevielio tinklo plokštė (WLAN) | + |
| Operacinė sistema | android os |
| Artinimas, kartais | 1.04 - 2.24: 1 |
| Įmontuotos kolonėlės | + |
| Vaizdo reguliavimo funkcijos | rankinis fokusavimas |
| Nuotolinis valdymas | + |
| 3D funkcija | - |
| Vaizdo technologija | 3lcd |
| DVI | - |
| Projekcijos atstumas - min. | 0.4m |
| Projekcijos atstumas - maks. | 0.66m |
| Aukštis | 153mm |
| Plotis | 400mm |
| Gylis | 467mm |
| Показать больше | |




















































