Projektorius Epson EF-62B цена
Projektorius Epson EF-62B цена
Projektorius Epson EF-62B | 700 ANSI lumens | Juodasбольше |
|
840.16 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
840.16 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Epson EF- 62 B 2025 Beamer , 4K , Pro UHD | EF-62B2025 | 8715946741550 |
|
806.35 €
|
B магазин enter24.eu |
Epson projektor EF-62B, 3LCD, LED, 700ANSI, 5 000 000:1, 4K, HDMI, WiFi, Google .. |
|
806.40 €
|
B магазин b2cshop.eu |
(1920x1080) Epson Pop EF-62B 3LCD-Laserprojektor 16:09 700-Lumen Black | V11HB73.. |
|
812.00 €
|
B магазин multo.eu |
(1920x1080) Epson Pop EF-62B 3LCD-Laserprojektor 16:09 700-Lumen Black |
|
816.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
816.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
Projektorius Epson EF-62B | 700 ANSI lumens | Juodasбольше |
|
840.16 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
840.16 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Epson Lifestudio Pop - EF-62B eleganter Smart-Projektor - schwarz, mit Sound by .. |
|
840.26 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
840.26 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
(1920x1080) Epson Pop EF-62B 3LCD-Laserprojektor 16:09 700-Lumen Black |
|
849.40 €
3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.50 € Срок доставки: 3 раб. дн. |
849.40 €
3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.50 € Срок доставки: 3 раб. дн. |
EPSON Lifestudio POP Projector EF-62BPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
906.56 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
906.56 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Epson V11HB73140 data projector Standard throw projector 700 ANSI lumens 3LCD 4K.. |
|
913.82 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
913.82 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Epson EF-62B | 700 ANSI lumens | Black | V11HB73140 |
|
931.80 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
931.80 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
EPSON Lifestudio POP Projector EF-62BIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
951.89 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
951.89 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Epson EF-62B | 700 ANSI lumens | Black |
|
956.72 €
2-3 раб. дн.
Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
956.72 €
2-3 раб. дн.
Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
Projektorius Epson EF-62B 3LCD 4K PRO-UHD 700 ANSI liumenų juodas V11HB73140 |
|
956.99 €
|
B магазин ogmina.lt |
Epson EF-62B | 700 ANSI lumens | Black |
|
982.51 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
982.51 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Epson EF-62B | 700 ANSI lumens | BlackKviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. |
|
1000.88 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
1000.88 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 21:18
! Сообщить об ошибке| Марка | EPSON |
| Категория | Проекторы |
| Продукт код | 8715946741550 |
| Tipas | nešiojamas projektorius |
| Projektavimo sistema | 4k uhd |
| Kontrastas | 5000000:1 |
| Vaizdo proporcijos | 16:9 |
| Maksimali raiška | 4096x2160 4k |
| Ryškumas (ANSI liumenai) | 700 |
| Jungtys | usb 3.0, komponentinė įvestis |
| Projektoriaus lempa | - |
| Svoris | 2.2kg |
| Lempos tarnavimo laikas | 30000val. |
| Distancinio valdymo galimybė | + |
| Pakuotės turinys | projektorius, laidas |
| Bevielio tinklo plokštė (WLAN) | + |
| Operacinė sistema | google tv |
| Įmontuotos kolonėlės | + |
| Vaizdo reguliavimo funkcijos | rankinis fokusavimas |
| Nuotolinis valdymas | + |
| 3D funkcija | - |
| Vaizdo technologija | 3lcd |
| Projekcijos atstumas - min. | 0.8m |
| Projekcijos atstumas - maks. | 4m |
| Aukštis | 75mm |
| Gylis | 190mm |
| Показать больше | |











































