Projektorius Epson EF-61G цена
Projektorius Epson EF-61G цена
Epson Home Cinema V11HB72340 data projector Standard throw projector 700 ANSI lu.. |
|
577.74 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
577.74 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
(1920x1080) Epson EF-61G 3LCD-Laserprojektor 16:09 700-Lumen Ice Green | V11HB72.. |
|
577.75 €
|
B магазин multo.eu |
(1920x1080) Epson EF-61G 3LCD-Laserprojektor 16:09 700-Lumen Ice Green |
|
580.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
580.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
Projektorius Epson EF-61G | Full HD (1920x1080) | 700 ANSI lumens | Ice Žalias |
|
587.75 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
587.75 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
(1920x1080) Epson EF-61G 3LCD-Laserprojektor 16:09 700-Lumen Ice Green |
|
603.90 €
3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.50 € Срок доставки: 3 раб. дн. |
603.90 €
3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.50 € Срок доставки: 3 раб. дн. |
EPSON Lifestudio POP Projector EF-61GPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
631.54 €
7-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-10 раб. дн. |
631.54 €
7-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-10 раб. дн. |
Projector Epson EF-61G Full HD, ice green |
|
651.01 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
651.01 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
EPSON Lifestudio POP Projector EF-61GIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
663.12 €
7-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-10 раб. дн. |
663.12 €
7-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-10 раб. дн. |
Epson EF-61G | Full HD (1920x1080) | 700 ANSI lumens | Ice Green |
|
707.99 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
707.99 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Epson EF-61G | Full HD (1920x1080) | 700 ANSI lumens | Ice Green | V11HB72340 |
|
742.80 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
742.80 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Projektorius Epson 3LCD EF-61G 1920x1080 700 ANSI liumenų žalias V11HB72340 |
|
762.99 €
|
B магазин ogmina.lt |
Epson | EF-61G | Full HD (1920x1080) | 700 ANSI lumens | Ice Green |
|
768.87 €
|
B магазин maziausiakaina.lt |
Epson EF-61G | Full HD (1920x1080) | 700 ANSI lumens | Ice Green |
|
783.22 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
783.22 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Projektorius Epson EF-61G Full HD (1920x1080) 700 ANSI lumens Ice Green |
|
793.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Epson EF-61G | Full HD (1920x1080) | 700 ANSI lumens | Ice GreenKviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. |
|
797.85 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
797.85 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Epson EF-61G | Full HD (1920x1080) | 700 ANSI lumens | Ice Green V11HB72340 | 87.. |
|
805.17 €
|
B магазин elektrika.lv |
Epson Home Cinema V11HB72340 data projector Standard throw projector 700 ANSI lu..больше |
|
877.83 €
|
B магазин electrobase.lt |
Projektorius Epson EF-61GKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1099 € |
|
1004.31 €*
|
B магазин senukai.lt |
Projektorius Epson EF-61GKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1099 € |
|
1004.31 €*
|
B магазин 1a.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 09:18
! Сообщить об ошибке| Марка | EPSON |
| Категория | Проекторы |
| Продукт код | 8715946741543 |
| Tipas | nešiojamas projektorius |
| Projektavimo sistema | 3lcd |
| Kontrastas | 5000000:1 |
| Vaizdo proporcijos | 16:9 |
| Tikroji raiška | 1920 x 1080 |
| Maksimali raiška | 1920 x 1080 |
| Ryškumas (ANSI liumenai) | 700 |
| Jungtys | usb 2.0-a, usb 2.0 b (tik servisui), wi-fi 6, hdmi (arc/earc), bluetooth 5.2 |
| Vaizdo dydis (įstrižainė) | 30 - 150 |
| Projektoriaus lempa | led |
| Galia | -w |
| Svoris | 1.6kg |
| Lempos tarnavimo laikas | 20000val. |
| Distancinio valdymo galimybė | + |
| Pakuotės turinys | projektorius, maitinimo laidas, nuotolinio valdymo pultas, naudojimosi instrukcija |
| Bevielio tinklo plokštė (WLAN) | + |
| Vidinė atmintis | -gb |
| Artinimas, kartais | 1 - 3.33 |
| Įmontuotos kolonėlės | + |
| Vaizdo reguliavimo funkcijos | rankinis fokusavimas |
| Nuotolinis valdymas | + |
| Vaizdo technologija | lcd |
| Projekcijos atstumas - min. | -m |
| Projekcijos atstumas - maks. | -m |
| Aukštis | 75mm |
| Plotis | -mm |
| Gylis | 190mm |
| Показать больше | |










































