Indaplovė Electrolux EEA27200L цена
Indaplovė Electrolux EEA27200L цена
Indaplovė Electrolux 300 QuickSelect astianpesukone, integroitava (EEA27200L)больше |
|
286.88 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
286.88 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
Electrolux 300 QuickSelect Dishwasher, Integrated (EEA27200L) (911535338) |
|
286.98 €
|
B магазин smartech.ee |
indaplovė Electrolux EEA27200L 300 QuickSelectPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo больше |
|
292.27 €
12-20 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.99 € Срок доставки: 12-20 раб. дн. |
292.27 €
12-20 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.99 € Срок доставки: 12-20 раб. дн. |
indaplovė Electrolux EEA27200L 300 QuickSelectIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
301.04 €
12-20 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 12-20 раб. дн. |
301.04 €
12-20 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 12-20 раб. дн. |
ELECTROLUX EEA27200L IndaplovėVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! Atsiėmimas per 20 min. Pristatymas per 48 val.! |
|
363.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
363.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Electrolux 60 cm visiškai integruojamas indaplovė 13 indų - EEA27200LKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 398.99 € |
|
374.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
ELECTROLUX EEA27200L |
|
379.00 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
379.00 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 01:15
! Сообщить об ошибке| Марка | ELECTROLUX |
| Категория | Встраиваемые посудомоечные машины |
| Продукт код | 7332543673001 |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Gamintojo kodas | eea27200l |
| Indų komplektų skaičius | 13 |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 94kwh |
| Energijos suvartojimas | 0.94kw/h |
| Energijos suvartojimas nenaudojant | -w |
| Metinės vandens sąnaudos | 990l |
| Standartinės programos eigos trukmė | 227min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | 1min |
| Triukšmo lygis | 46db |
| Aukštis | 81.8cm |
| Plotis | 63cm |
| Gylis | 68cm |
| Svoris | 34kg |
| Plovimo klasė | a |
| Galia | -w |
| Vandens sąnaudos ciklui | 9.9l |
| Valdymo skydelis | ant briaunos |
| Plovimo temperatūrų režimai | -vnt. |
| Plovimo programų skaičius | 4vnt. |
| Plovimo pradžios atidėjimas | + |
| Ekranas | - |
| Vandens purkštuvai | -vnt. |
| Kita informacija | vieta stalo įrankiams sudėti. |
| Trečias stalčius | - |
| Durelių fasadas | - |
| Показать больше | |








































