Indaplovė Electrolux EEA23200L цена
Indaplovė Electrolux EEA23200L цена
Įmontuojama indaplovė Electrolux 300 serija EEA23200LKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 479 € |
|
365.32 €*
|
B магазин senukai.lt |
Indaplovė Electrolux EEA23200LIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
365.32 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
365.32 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
Įmontuojama indaplovė Electrolux 300 serija EEA23200LKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 479 € |
|
365.32 €*
|
B магазин senukai.lt |
Įmontuojama indaplovė Electrolux 300 serija EEA23200LKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 479 € |
|
365.32 €*
|
B магазин 1a.lt |
Electrolux EEA23200L įmontuojama indaplovė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 60.89 eur/mėn |
|
365.32 €
8-9 раб. дн.
Стоимость доставки: 15.99 € Срок доставки: 8-9 раб. дн. |
365.32 €
8-9 раб. дн.
Стоимость доставки: 15.99 € Срок доставки: 8-9 раб. дн. |
Indaplovė Electrolux EEA23200LPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
365.32 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 12.99 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
365.32 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 12.99 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
45 cm įmontuojama indaplovė Electrolux EEA23200L |
|
365.32 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
365.32 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
ELECTROLUX EEA23200L IndaplovėVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! Atsiėmimas per 20 min. Pristatymas per 48 val.! |
|
366.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
366.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Electrolux indaplovė Electrolux EEA23200L |
|
376.07 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
376.07 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
Electrolux Montuojama indaplovė 45 cm 300 serija „AirDry“ EEA23200L |
|
389.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
389.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Built-in dishwasher ELECTROLUX EEA23200L |
|
395.33 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
395.33 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Built-in dishwasher ELECTROLUX EEA23200L |
|
406.61 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
406.61 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
ELECTROLUX EEA23200L |
|
539.70 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
539.70 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 01:21
! Сообщить об ошибке| Марка | ELECTROLUX |
| Категория | Встраиваемые посудомоечные машины |
| Продукт код | 7333394052007 |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Gamintojo kodas | eea23200l |
| Indų komplektų skaičius | 10 |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 75kwh |
| Energijos suvartojimas | -kw/h |
| Energijos suvartojimas nenaudojant | -w |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Standartinės programos eigos trukmė | 240min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min |
| Triukšmo lygis | 46db |
| Aukštis | 82cm |
| Plotis | 45cm |
| Gylis | 55cm |
| Svoris | 31kg |
| Galia | 1850w |
| Vandens sąnaudos ciklui | 9.9l |
| Valdymas | elektroninis |
| Valdymo skydelis | ant briaunos |
| Plovimo temperatūrų režimai | 2vnt. |
| Plovimo programų skaičius | 6vnt. |
| Plovimo pradžios atidėjimas | + |
| Programos | greita programa, eco, skalavimas, 90 min, auto sense |
| Laikrodis | + |
| Ekranas | + |
| LED ekranas | + |
| Reguliuojamas viršutinio krepšio aukštis | + |
| Vandens purkštuvai | 2vnt. |
| Džiovinimo tipas | airdry |
| Vandens nuotėkio kontrolė | + |
| Vandens tiekimo blokavimas trūkus žarnai | - |
| Pradinis skalavimas | + |
| Pasibaigusios druskos indikacija | + |
| Pasibaigusio blizgiklio indikacija | + |
| Pajungimas prie karšto vandens | + |
| Trečias stalčius | + |
| Durelių fasadas | + |
| Показать больше | |












































