Electrolux EB51C2GG цена
Electrolux EB51C2GG цена
Electrolux EB51C2GG 3 L Drum vacuum Dry 750 W Dust bag |
|
102.80 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
102.80 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Electrolux EB51C2GG, Grey EB51C2GG |
|
106.32 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
106.32 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
Dulkių siurblys Electrolux EB51C2GGPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
111.55 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
111.55 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
„Electrolux EB51C2GG“ būgninis dulkių siurblys, 3 l, sausas, 750 W, su dulkių ma.. |
|
111.55 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
111.55 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Dulkių siurblys Electrolux EB51C2GGIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
117.13 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
117.13 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Electrolux EB51C2GG 3 L Būgninis siurblys Sausa 750 W Dulkių maišas |
|
149.00 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
149.00 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 14:21
! Сообщить об ошибке| Марка | ELECTROLUX |
| Категория | Пылесосы |
| Продукт код | 7333394021690 |
| Tipas | tradiciniai siurbliai |
| Galia | 650w |
| Maitinimas | tinklas |
| Galios reguliavimas ant korpuso | + |
| 360° sukiojama žarna | + |
| Vamzdis | teleskopinis |
| Teleskopinis vamzdis | + |
| Dulkių rinktuvo tipas | dulkių maišas |
| Aukštis | 22.8cm |
| Plotis | 41.6cm |
| Gylis | 28.7cm |
| Svoris | 28.6kg |
| Dulkių rinktuvo talpa | 3l |
| Dulkių talpos užsipildymo indikatorius | + |
| HEPA filtras | + |
| Drėgnas siurbimas | - |
| Antgaliai | 3 |
| Automatinis laido suvyniojimas | + |
| Veikimo spindulys | 8.5m |
| Kita informacija | komplekte: antgalis parketui, siauras antgalis, antgalis baldams |
| Guminiai ratukai | + |
| Maksimalus triukšmo lygis | 78db |
| Filtrų tipas | hepa |
| Konstrukcija | guminiai ratukai |
| Laido ilgis | 6m |
| Plovimo funkcija | - |
| Показать больше | |


































