Kaitlentė Electrolux CIV634 цена
Kaitlentė Electrolux CIV634 цена
Electrolux CIV634Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 502.0 € |
|
449.97 €*
|
B магазин pigu.lt |
Kaitlentė ELECTROLUX CIV634 |
|
475.99 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
475.99 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
ELECTROLUX CIV634 |
|
439.00 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
439.00 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
Įmontuojama Kaitlentė ELECTROLUX CIV634Nemokamas pristatymas nuo 70eur |
|
439.00 €
1-3 раб. дн.
Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
439.00 €
1-3 раб. дн.
Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
Kaitlentė ELECTROLUX CIV634Turime parduotuvėje, taikome nuolaidą больше |
|
439.00 €
|
B магазин buitex.lt |
Kaitlentė ELECTROLUX CIV634Nemokamas pristatymas ir lizingas išsimokant per 10 mėn |
|
439.00 €
|
B магазин bikuva.lt |
Kaitlentė ELECTROLUX CIV634Visą VASARĄ nemokamas pristatymas nuo 300 €! Lizingas 3 mėn. be pabrangimo! |
|
439.00 €
|
B магазин 24take.lt |
Indukcinė kaitlentė Electrolux CIV634Yra sandėlyje. |
|
439.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
439.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Indukcinė kaitlentė Electrolux CIV634Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
439.00 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
439.00 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
ELECTROLUX CIV634 Paviršius+DovanaVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! Atsiėmimas per 20 min. Pristatymas per 48 val.! |
|
439.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
439.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Electrolux CIV634 |
|
439.00 €
1 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1 раб. дн. |
439.00 €
1 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1 раб. дн. |
Indukcinė kaitlentė Electrolux CIV634Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
439.00 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
439.00 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Electrolux CIV634 kaitlentė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 73.17 eur/mėn |
|
439.00 €
5-6 раб. дн.
Стоимость доставки: 6.49 € Срок доставки: 5-6 раб. дн. |
439.00 €
5-6 раб. дн.
Стоимость доставки: 6.49 € Срок доставки: 5-6 раб. дн. |
Electrolux CIV634Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 502.0 € |
|
449.97 €*
|
B магазин pigu.lt |
Kaitlentė ELECTROLUX CIV634 |
|
475.99 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
475.99 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-02 14:29
! Сообщить об ошибке| Марка | ELECTROLUX |
| Категория | Варочные панели |
| Продукт код | 7332543622511 |
| Gamintojo kodas | civ634 |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Tipas | indukcinė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | keramika |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Galia | 7400w |
| Valdymas | jutiklinis |
| Aukštis | 4.4cm |
| Plotis | 59cm |
| Gylis | 52cm |
| Svoris | 12kg |
| Kaitinimo galingumo lygiai | 14 |
| Likutinės šilumos indikatorius | + |
| Veikimo sutrikimo indikatorius | - |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | + |
| Automatinio užvirinimo funkcija | + |
| Automatinis išsijungimas | + |
| Laikmatis | + |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | + |
| Garsinis signalas | + |
| Puodo atpažinimo funkcija | + |
| Kita informacija | clever heat funkcijos |
| Rėmelis | be rėmo |
| Palaikomos technologijos | laikmatis, hob to hood funkcija, booster funkcija, bridge funkcija |
| Показать больше | |


















































