Kaitlentė AEG CCE84779FB цена
Kaitlentė AEG CCE84779FB цена
Kaitlentė AEG CCE84779FB |
|
1597.52 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
1597.52 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Kaitlentė AEG CCE84779FBKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1999 € NEMOKAMAS pristatymasNEMOKAMAS pristatymas |
|
1669.00 €*
|
B магазин ermitazas.lt |
Indukcinė kaitlentė AEG CCE84779FBPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
1473.93 €
2-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 7.99 € Срок доставки: 2-5 раб. дн. |
1473.93 €
2-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 7.99 € Срок доставки: 2-5 раб. дн. |
AEG CCE84779FB kaitlentė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 248.81 eur/mėn |
|
1492.84 €
4-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 10.99 € Срок доставки: 4-5 раб. дн. |
1492.84 €
4-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 10.99 € Срок доставки: 4-5 раб. дн. |
Indukcinė kaitlentė AEG CCE84779FBIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
1537.63 €
2-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 2-5 раб. дн. |
1537.63 €
2-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 2-5 раб. дн. |
AEG CCE84779FB Juoda Įmontuoti 83 cm Indukcinė viryklė, padalyta į sritis 4 zone.. |
|
1589.92 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
1589.92 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
Kaitlentė AEG CCE84779FB |
|
1597.52 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
1597.52 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Kaitlentė AEG CCE84779FBKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1999 € |
|
1669.00 €*
|
B магазин ermitazas.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 17:07
! Сообщить об ошибке| Марка | AEG |
| Категория | Варочные панели |
| Продукт код | 7332543802425 |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Išplėsta kaitvietė | 2vnt. |
| Tipas | indukcinė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | keramika |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Valdymas | jutiklinis |
| Aukštis | 21.2cm |
| Plotis | 83cm |
| Gylis | 51.5cm |
| Kaitinimo galingumo lygiai | - |
| Likutinės šilumos indikatorius | + |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | + |
| Automatinio užvirinimo funkcija | + |
| Automatinis išsijungimas | + |
| Laikmatis | + |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | + |
| Garsinis signalas | + |
| Puodo atpažinimo funkcija | + |
| Kita informacija | indukcinė kaitlentė su integruotu gartraukiu; recirkuliacijos režimui būtinas „2 viename“ filtras |
| Palaikomos technologijos | apsauga nuo perkaitimo |
| Maitinimo laidas | + |
| Показать больше | |
















































