Eksa E900 цена
Eksa E900 цена
Eksa E900DLKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 19.33 € больше |
|
14.49 €*
|
B магазин pigu.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 16:23
! Сообщить об ошибке| Марка | EKSA |
| Категория | Наушники |
| Продукт код | 6974072490554 |
| Tipas | belaidės ausinės, Žaidimų ausinės |
| Nešiojimo būdas | ant ausų dedamos |
| Paskirtis | universalios |
| Jungties tipas | 3.5 mm (aux) |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | + |
| Funkcijos | mikrofonas, triukšmo slopinimas |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20 - 20000hz |
| Varža (Ω) | 32Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | 50mm |
| Kita informacija | eksa 5.8g lightningbolt wireless technologija; ~15 ms žema delsa; eksa cloudsoft ausų pagalvėlės; voicepure enc mikrofono triukšmo slopinimas; dual chamber drivers; game/music/movie režimai; usb-a + usb-c 2-in-1 raktas |
| Atminties kortelės lizdas | - |
| Maksimalus veikimo laikas | 50val. |
| Konstrukcija | su lankeliu |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | ištraukiamas |
| Priedai | usb transceiver; usb-c charge cable; laidas audio 1.2 m |
| Показать больше | |

























