Eksa E1000 цена
Eksa E1000 цена
Мы рассматриваем другие предложения.
Если вы хотите, чтобы мы сообщили когда будет -
нажмите 💚Хочу.
| Марка | EKSA |
| Категория | Наушники |
| Продукт код | 7160359494592 |
| Tipas | Žaidimų ausinės |
| Nešiojimo būdas | ant ausų dedamos |
| Paskirtis | Žaidimams |
| Jungties tipas | usb-a |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Laido ilgis | 2.2m |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20 - 20000hz |
| Membranos skersmuo (mm) | 50mm |
| Kita informacija | 6 mm kryptinis mikrofonas su triukšmo slopinimu; 2,2 m laidas; pagalvėlių medžiaga: dirbtinė oda; lankelis: reguliuojamas |
| Atminties kortelės lizdas | - |
| Konstrukcija | su lankeliu |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | 20000hz |
| Svoris | 250g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | padėties koregavimas |
| Показать больше | |















