Monitorius Eizo FlexScan EV3895 цена
Monitorius Eizo FlexScan EV3895 цена
Monitorius EIZO EV3895EN 37.5" IPS 24:10 3840X1600 CURVED USB-C/85W RJ45 KVM (Ju..больше |
|
1270.83 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
1270.83 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
Monitorius Eizo EV3895-BK, IPS, 60 Hz, 37.5"Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1469 € больше |
|
1419.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
Eizo FlexScan EV3895-WT 37.5" Curved WQHD+ IPS 60Hz 300cd/m2 5msKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1743.0 € больше |
|
1499.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
EIZO EV3895EN 37.5" IPS 24:10 3840X1600 CURVED USB-C/85W RJ45 KVM (WHITE)больше |
|
1222.97 €
|
B магазин printera.lt |
Eizo FlexScan EV3895-BK kompiuterio monitorius 95,2 cm (37.5") 3840 x 1600 pikse.. |
|
1258.45 €
|
B магазин percte.eu |
Monitorius EIZO EV3895EN 37.5" IPS 24:10 3840X1600 CURVED USB-C/85W RJ45 KVM (Ju..больше |
|
1270.83 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
1270.83 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
Eizo FlexScan EV3895-BK 37.5" IPS 24:10 Curved monitorius6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 215.04 eur/mėn больше |
|
1290.21 €
10-11 раб. дн.
Стоимость доставки: 7.99 € Срок доставки: 10-11 раб. дн. |
1290.21 €
10-11 раб. дн.
Стоимость доставки: 7.99 € Срок доставки: 10-11 раб. дн. |
EIZO FlexScan EV3895-BK 37.5 Zoll Curved AH-IPS LED 24:10 60 Hz Monitor | EV3895..больше |
|
1295.75 €
|
B магазин enter24.eu |
Eizo FlexScan EV3895-BK 95,3cm (37,5) UWQHD Profi-Monitor 24:10 DP/HDMI/USB-Cбольше |
|
1302.41 €
|
B магазин smartech.ee |
EIZO FlexScan EV3895-BK computer monitor 95.2 cm (37.5) 3840 x 1600 pixels Ultra..больше |
|
1307.47 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
1307.47 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
EIZO EV3895-BK, 37.5" EV3895-BKбольше |
|
1326.73 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
1326.73 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
EIZO FlexScan/EV3895/37,5"/IPS/QHD+/60Hz/5ms/Black/5R | EV3895-BK | 4995047056737 |
|
1348.85 €
|
B магазин b2cshop.eu |
Monitor EIZO FlexScan EV3895-WT 95.25cm (37.5in) IPS - 3840x1600, 300cd/qm, 5ms,..больше |
|
1382.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
1382.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
Monitorius Eizo EV3895-BK, IPS, 60 Hz, 37.5"Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1469 € больше |
|
1419.00 €*
|
B магазин 1a.lt |
Monitorius Eizo EV3895-BK, IPS, 60 Hz, 37.5"Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1469 € больше |
|
1419.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
"EIZO 95.3cm (37.5"") EV3895-BK 24:10 4K 2xHDMI+DP+USB-C IPS"Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
1435.27 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
1435.27 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
EIZO FlexScan EV3895-WT LED display 95,2 cm (37.5") 3840 x 1600 pikseliai UltraW..больше |
|
1459.17 €
|
B магазин senetic.lt |
Eizo FlexScan EV3895-WT 37.5" Curved WQHD+ IPS 60Hz 300cd/m2 5msKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1743.0 € больше |
|
1499.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
"EIZO 95.3cm (37.5"") EV3895-BK 24:10 4K 2xHDMI+DP+USB-C IPS"Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
1521.39 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
1521.39 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
EIZO FlexScan EV3895 - Blackбольше |
|
1547.99 €
19 раб. дн.
Срок доставки: 19 раб. дн. |
1547.99 €
19 раб. дн.
Срок доставки: 19 раб. дн. |
Eizo FlexScan EV3895-BK LED display 95.2 cm (37.5") 3840 x 1600 pixels UltraWide.. |
|
1607.44 €
|
B магазин baitukas.lt |
EIZO FlexScan EV3895-BK LED display 95.2 cm (37.5") 3840 x 1600 pixels UltraWide.. |
|
1628.88 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
1628.88 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 21:25
! Сообщить об ошибке| Марка | EIZO |
| Категория | Мониторы |
| Продукт код | 4995047056737 |
| Įstrižainė | -" |
| Maksimali raiška | 3840 x 1600 |
| Ekrano tipas | ips |
| Jungtis | hdmi, displayport (dp), lan |
| Įmontuotos garso kolonėlės | + |
| TV priėmimo galimybė | - |
| TV imtuvai | - |
| Kontrastas | 1000:1 |
| Ryškumas | 300cd/m² |
| Rekomenduojama raiška | 3840 x 1600 |
| Atnaujinimo dažnis | -hz |
| Reakcijos laikas | 5ms |
| Stebėjimo kampas (laipsniais) | 178/178 |
| Vaizdo proporcijos | 24:10 |
| Taško dydis | 0.229mm |
| Lenktas ekranas | + |
| Jutiklinis ekranas | - |
| USB jungčių skaičius | 2vnt. |
| Montavimo tipas | 100 x 100 |
| Reguliuojamas aukštis | + |
| Svoris | 13.2kg |
| Integruota Web kamera | - |
| Mikrofonas | - |
| Korpusas | reguliuojamas pavertimo kampas, aukščio reguliavimas, sukimo kampo reguliavimas |
| Aukštis | 41.1cm |
| Plotis | 89.4cm |
| Gylis | 24cm |
| Palaikomos technologijos | hdr-ready, „motion blur“ sumažinimas |
| Energijos klasė | e |
| Žaidimų monitorius | - |
| Komplektacija | usb-c laidas, hdmi laidas, stovas |
| Tipas | ultrawide monitorius |
| Показать больше | |











































