Einhell TE-VC 2230 SA цена
Einhell TE-VC 2230 SA цена
Einhell TE-VC 2230 SAKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 224.61 € |
|
207.23 €*
|
B магазин pigu.lt |
Statybinis dulkių siurblys Einhell TE-VC 2230 SA, 30 lKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 303.9 € |
|
207.24 €*
|
B магазин senukai.lt |
TE-VC 2230 SA, Nass-/Trockensauger (rot) |
|
165.74 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
165.74 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Einhell TE-VC 2230SA, Red/Silver 2342363 |
|
189.20 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
189.20 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
Dulkių siurblys Einhell TE-VC 2230 SA |
|
205.56 €
8 раб. дн.
Срок доставки: 8 раб. дн. |
205.56 €
8 раб. дн.
Срок доставки: 8 раб. дн. |
Einhell TE-VC 2230 SAKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 224.61 € |
|
207.23 €*
|
B магазин pigu.lt |
Statybinis dulkių siurblys Einhell TE-VC 2230 SA, 30 lKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 303.9 € |
|
207.24 €*
|
B магазин senukai.lt |
Statybinis dulkių siurblys Einhell TE-VC 2230 SA, 30 lKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 303.9 € |
|
207.24 €*
|
B магазин 1a.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 16:31
! Сообщить об ошибке| Марка | EINHELL |
| Категория | Промышленные пылесосы |
| Продукт код | 4006825586022 |
| Tipas | tradiciniai siurbliai |
| Galia | 1150w |
| Įsiurbimo galia | 22w |
| Maitinimas | tinklas |
| Galios reguliavimas ant korpuso | + |
| Galios reguliavimas ant rankenos | + |
| Vamzdis | nerūdijančio plieno |
| Teleskopinis vamzdis | + |
| Aukštis | 63cm |
| Plotis | 38.4cm |
| Gylis | 46.8cm |
| Svoris | 10.2kg |
| Dulkių rinktuvo talpa | 30l |
| Dulkių talpos užsipildymo indikatorius | - |
| HEPA filtras | - |
| Antgaliai | 3 |
| Automatinis laido suvyniojimas | - |
| Kita informacija | eco power bi-turbo variklis; 30 l talpos nerūdijančio plieno bakas; jungtis pūtimo funkcijai; lizdas/adapteris elektriniams įrankiams; oro srauto reguliatorius ant žarnos; vandens nuleidimo varžtas; įrankių ir priedų laikikliai; 2 dideli galiniai ratukai |
| Maksimalus triukšmo lygis | -db |
| Plovimo funkcija | - |
| Показать больше | |

























