Einhell TC-VC 1815 цена
Einhell TC-VC 1815 цена
TC-VC 1815, Nass-/Trockensauger (grau/rot) |
|
58.56 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
58.56 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Einhell TC-VC 1815, Grey/Red 2340290 |
|
60.16 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
60.16 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 16:31
! Сообщить об ошибке| Марка | EINHELL |
| Категория | Промышленные пылесосы |
| Продукт код | 4006825585179 |
| Tipas | tradiciniai siurbliai, cikloniniai dulkių siurbliai |
| Galia | 1250w |
| Įsiurbimo galia | 22w |
| Maitinimas | tinklas |
| Galios reguliavimas ant korpuso | + |
| Vamzdis | plastikinis |
| Teleskopinis vamzdis | + |
| Dulkių rinktuvo tipas | cikloninis |
| Aukštis | 63cm |
| Plotis | 38.4cm |
| Gylis | -cm |
| Svoris | 10.2kg |
| Dulkių rinktuvo talpa | 15l |
| Dulkių talpos užsipildymo indikatorius | - |
| HEPA filtras | - |
| Micro filtras | - |
| Drėgnas siurbimas | - |
| Vandens rezervuaro talpa | -l |
| Antgaliai | 2 |
| Automatinis laido suvyniojimas | - |
| Konstrukcija | tinklo kabelio laikiklis |
| Laido ilgis | -m |
| Plovimo funkcija | - |
| Показать больше | |




























