Einhell GE-CM36/48 Li M Solo цена
Einhell GE-CM36/48 Li M Solo цена
Einhell Cordless Lawnmower GE-CM 36/48 Li M - Solo, 36Volt (2x18V) (re |
|
292.74 €
|
B магазин smartech.ee |
Akumuliatorinė vejapjovė Einhell 3413054, be akumuliatoriausKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 437.0 € |
|
335.86 €*
|
B магазин pigu.lt |
Einhell GE-CM 36/48 Li M-Solo |
|
346.89 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
346.89 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Einhell Akku-Rasenmäher GE-CM 36/48 Li M-| Solo. Typ: Schubrasenmäher, Schneidew.. |
|
414.81 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
414.81 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-14 19:29
! Сообщить об ошибке| Марка | EINHELL |
| Категория | Аккумуляторные газонокосилки |
| Продукт код | 4006825660654 |
| Vejapjovės, žoliapjovės tipas | akumuliatorinės vejapjovės |
| Eiga | nesavaeigė |
| Galingumas | -w |
| Galia | -ag |
| Darbinis tūris | -cm³ |
| Akumuliatoriaus įtampa | -v |
| Akumuliatoriaus talpa | -ah |
| Pjovimo plotis | 48cm |
| Min. pjovimo aukštis | 30mm |
| Max. pjovimo aukštis | 75mm |
| Pjovimo padėtys | 4 |
| Žolės surinkimo krepšio talpa | 40l |
| Žolės surinkimas | - |
| Žolės šoninis išmetimas | + |
| Žolės smulkinimas | - |
| Reguliuojamas aukštis | + |
| Korpusas | metalinis |
| Svoris | 16.9kg |
| Rekomenduojamas pjovimo plotas (iki) | -m² |
| Kolekcija | power x-change |
| Funkcijos | galinis išmetimas, Šoninis išmetimas, Žolės surinkimas |
| Показать больше | |






















