Einhell GE-CM 18/33 Li цена
Einhell GE-CM 18/33 Li цена
Akumuliatorinė vejapjovė Einhell GE-CM 18/33 Li (1x4,0Ah)Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 212.71 € больше |
|
190.85 €*
|
B магазин pigu.lt |
Akumuliatorinė vejapjovė Einhell GE-CM 18/33 Li, 33 cmKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 232.9 € больше |
|
190.85 €*
|
B магазин senukai.lt |
Power X-Change Akku-Rasenmäher GE-CM 18/33 Li-Solo, 18Volt (rot/schwarz, ohne Ak..больше |
|
143.42 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
143.42 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Einhell Akku-Rasenmher GE-CM 18/33 Li-Solo, 18Volt (rot/schwarz, ohne Akku und L..больше |
|
143.44 €
|
B магазин smartech.ee |
Einhell vejapjovė su akumuliatoriumi, 33 cm pjovimo plotis, 4,0 Ah baterija, aut.. |
|
163.42 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
163.42 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Akumuliatorinė vejapjovė EINHELL GE-CM 18/33 Li, 18 V, pjovimo plotis 33 cm, 30 ..Kaina taikoma su MOKI-VEŽI kortele. Reguliari prekės kaina be kortelės 249.00 € |
|
189.00 €*
|
B магазин mokivezi.lt |
Akumuliatorinė vejapjovė Einhell GE-CM 18/33 Li (1x4,0Ah)Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 212.71 € больше |
|
190.85 €*
|
B магазин pigu.lt |
Akumuliatorinė vejapjovė Einhell GE-CM 18/33 Li, 33 cmKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 232.9 € больше |
|
190.85 €*
|
B магазин senukai.lt |
Akumuliatorinė vejapjovė Einhell GE-CM 18/33 Li, 33 cmKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 232.9 € больше |
|
190.85 €*
|
B магазин 1a.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 15:54
! Сообщить об ошибке| Марка | EINHELL |
| Категория | Аккумуляторные газонокосилки |
| Продукт код | 4006825646856 |
| Vejapjovės, žoliapjovės tipas | akumuliatorinės vejapjovės |
| Eiga | savaeigė |
| Galingumas | -w |
| Galia | -ag |
| Darbinis tūris | -cm³ |
| Akumuliatoriaus įtampa | -v |
| Akumuliatoriaus talpa | -ah |
| Pjovimo plotis | 33cm |
| Min. pjovimo aukštis | 25mm |
| Max. pjovimo aukštis | 65mm |
| Pjovimo padėtys | 5 |
| Žolės surinkimo krepšio talpa | 30l |
| Žolės surinkimas | + |
| Žolės šoninis išmetimas | - |
| Žolės smulkinimas | - |
| Reguliuojamas aukštis | + |
| Korpusas | plastikinis |
| Svoris | 10.9kg |
| Rekomenduojamas pjovimo plotas (iki) | -m² |
| Kolekcija | power x-change 18v |
| Funkcijos | galinis išmetimas, Žolės surinkimas |
| Показать больше | |



























