Edifier TWS600 цена
Edifier TWS600 цена
Ausinės Edifier | True Belaidės Earphones with Bone Conducted Voice Capturing | .. |
|
193.99 €
8 раб. дн.
Срок доставки: 8 раб. дн. |
193.99 €
8 раб. дн.
Срок доставки: 8 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-01-02 23:32
! Сообщить об ошибке| Марка | EDIFIER |
| Категория | Наушники |
| Продукт код | 6923520241835 |
| Tipas | belaidės ausinės |
| Nešiojimo būdas | Į ausis įkišamos |
| Paskirtis | universalios |
| Jungties tipas | bluetooth |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Funkcijos | mikrofonas |
| Laido ilgis | be laidom |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20 - 20000hz |
| Jautrumas | 94db |
| Varža (Ω) | 28Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | -mm |
| Kita informacija | 13 mm lcp diafragma; itin lengvas, pusiau į ausį įkišamas (semi-in-ear) dizainas |
| Jautrumas (dB/mW) | - |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | 10m |
| Atminties kortelės lizdas | - |
| Maksimalus veikimo laikas | 4val. |
| Konstrukcija | Įstatomos ausinės |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | -hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | -hz |
| Svoris | 8g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | integruotas |
| Показать больше | |




















