Dreame D10s Plus цена
Dreame D10s Plus цена
VACUUM CLEANER ROBOT/D10S PLUS RLS6AD DREAME |
|
439.83 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
439.83 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Dreame D10s Plus 4,57 L Dulkių maišas Juoda |
|
439.84 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
439.84 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Dreame D10s Staubsaugerrobotor mit Wischfunktion und Station Schwarz |
|
452.00 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
452.00 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
Dreame D10S Plus Black RLS6AD dulkių siurblys6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 82.98 eur/mėn |
|
497.85 €
9-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 6.49 € Срок доставки: 9-10 раб. дн. |
497.85 €
9-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 6.49 € Срок доставки: 9-10 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 09:37
! Сообщить об ошибке| Марка | DREAME |
| Категория | Пылесосы-роботы |
| Продукт код | 6973734681613 |
| Funkcijos | drėgnasis valymas, plovimo funkcija, išmanusis prietaisas, Įkrovimo stotelė, savaiminis išsivalymas, patalpos žemėlapio sudarymas, kliūčių aptikimas |
| Darbinis plotas, m2 | 270 |
| Įsiurbimo galia | 4000pa |
| Maitinimas | baterija |
| Aukštis | 9.7cm |
| Plotis | 35cm |
| Gylis | 35cm |
| Svoris | 3.23kg |
| Dulkių rinktuvo talpa | 0.4l |
| Dulkių talpos užsipildymo indikatorius | + |
| HEPA filtras | + |
| Micro filtras | - |
| Drėgnas siurbimas | - |
| Vandens rezervuaro talpa | 145ml |
| Veikimo spindulys | neribotasm |
| Maksimalus triukšmo lygis | 63db |
| Plovimo funkcija | su plovimo funkcija |
| Orientavimasis pagal žemėlapį | + |
| Automatinis išsivalymas | automatinis išsivalymas |
| Akumuliatoriaus tipas | li-ion |
| Akumuliatoriaus talpa | 5200mah |
| Maksimalus slenksčio aukštis | -cm |
| Įkrovimo laikas | 6val |
| Akumuliatoriaus veikimo trukmė | 280min |
| Išmanus įrenginys | + |
| Показать больше | |

















































