Doro 6060 цена
Doro 6060 цена
1200mAh for Doro 1370,2404,1372,6040,6060,7439,6060 ECO,5860,6820,6880 |
|
30.55 €
|
B магазин electrobase.lt |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-22 10:06
! Сообщить об ошибке| Марка | DORO |
| Категория | Мобильные телефоны |
| Продукт код | 7322460077624 |
| Telefono tipas | mygtukinis telefonas |
| WiFi | - |
| Bluetooth | - |
| Ekrano tipas | tft |
| Ekrano raiška | 240 x 320 |
| Priekinė kamera | nėrampx |
| Operatyvinė atmintis (RAM) | -mb |
| Vidinė atmintis (dalis skirta OS) | -gb |
| Baterijos tipas | li-ion |
| Baterijos talpa | 1000mah |
| Budėjimo laikas iki | 420val. |
| Pokalbių laikas iki | 6val. |
| Jungties tipas | 3.5 mm jack |
| Modelis | doro 6060 |
| Prekės būklė | nauja |
| Aukštis | 106mm |
| Plotis | 57mm |
| Gylis | 21mm |
| Svoris | 124g |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | Įkroviklis, telefonas |
| Senjorams | + |
| Kita informacija | gps |
| Gamintojo spalva | black |
| Показать больше | |




























