Lygintuvas DOMO DO 7109 S цена
Lygintuvas DOMO DO 7109 S цена
Domo DO7109SKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 106.0 € |
|
90.59 €*
|
B магазин pigu.lt |
Domo DO7109S Lygintuvas 2200 W |
|
90.59 €
9 раб. дн.
Срок доставки: 9 раб. дн. |
90.59 €
9 раб. дн.
Срок доставки: 9 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 16:06
! Сообщить об ошибке| Марка | DOMO |
| Категория | Утюги |
| Продукт код | 5411397032980 |
| Tipas | lyginimo sistema |
| Galia | 2200w |
| Reguliuojamas pastovus garas | 120g/min. |
| Garų smūgis | 240g/min. |
| Padas | keramika |
| Savaiminis išsivalymas | + |
| Apsauga nuo nuovirų susidarymo | + |
| Vertikalus garinimas | + |
| Automatinis išsijungimas | + |
| Vandens talpa | 2000ml |
| Nuimamas vandens rezervuaras | + |
| Laido ilgis | -m |
| Jonizuoti garai | - |
| Svoris | 4.55kg |
| Kita informacija | nuimamas vandens bakelis; vertikalus garinimas |
| Kaitinimo laikas | -min. |
| Temperatūros reguliavimas | rankinis |
| Garų slėgis | 5bar |
| Показать больше | |





























