Digitus DN-80114 цена
Digitus DN-80114 цена
Digitus DN-80114Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 84.51 € |
|
77.47 €*
|
B магазин pigu.lt |
Digitus | 8-port Gigabit Ethernet Switch | DN-80114 | Unmanaged | Rackmountable .. |
|
58.55 €
|
B магазин smartech.ee |
Digitus 10 Gigabit 8-Port Unmanaged Switch |
|
64.48 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
64.48 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Digitus DN-80114 8-port DN-80114 |
|
66.69 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
66.69 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
DIGITUS DN-80114 tinklo įrenginį6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 12.00 eur/mėn |
|
71.99 €
10-11 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.49 € Срок доставки: 10-11 раб. дн. |
71.99 €
10-11 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.49 € Срок доставки: 10-11 раб. дн. |
Digitus | 8-port Gigabit Ethernet Switch | DN-80114 | Unmanaged | Rackmountable ..Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
74.98 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
74.98 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
Šakotuvas Assmann Electronic DIGITUS 10 colių 8 prievadų Gigabit Ethernet jungik.. |
|
77.23 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
77.23 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Digitus DN-80114Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 84.51 € |
|
77.47 €*
|
B магазин pigu.lt |
DIGITUS Switch 8-Port Gigabit Unmanaged schwarz |
|
77.98 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
77.98 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
Digitus | 8-port Gigabit Ethernet Switch | DN-80114 | Unmanaged | Rackmountable ..Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
79.48 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
79.48 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
DIGITUS Switch 8-Port Gigabit Unmanaged |
|
88.16 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
88.16 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Digitus | 8-port Gigabit Ethernet Switch | DN-80114 | Unmanaged | Rackmountable .. |
|
90.93 €
|
B магазин baitera.lt |
Digitus DN-80114 tinklo komutatorius Ne-valdomas Gigabit Ethernet (10/100/1000) .. |
|
96.06 €
|
B магазин senetic.lt |
Digitus DN-80114 tinklo komutatorius Ne-valdomas Gigabit Ethernet (10/100/1000) .. |
|
98.48 €
8 раб. дн.
Срок доставки: 8 раб. дн. |
98.48 €
8 раб. дн.
Срок доставки: 8 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 16:47
! Сообщить об ошибке| Марка | DIGITUS |
| Категория | Роутеры |
| Продукт код | 4016032441007 |
| Perjungimo tipas | gigabit ethernet, store and forward |
| Ryšio standartai | ieee 802.3, ieee 802.3u, ieee 802.3ab, ieee 802.3x |
| Maitinimas | tinklas |
| Tinklo jungtys | 8 |
| 10/100 jungčių skaičius | - |
| 10/100/1000 jungčių skaičius | 8 |
| POE / POE + | - |
| Aukštis | 42mm |
| Plotis | 250mm |
| Gylis | 150mm |
| Svoris | 1000g |
| Kita informacija | ieee802.3 10base-t, ieee802.3u, iee802.3ab, ieee802.3x |
| Показать больше | |










































