Digitus DN-170111 800VA, 480 W цена
Digitus DN-170111 800VA, 480 W цена
All-in-One USV, 800VA/480W,LED |
|
67.09 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
67.09 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
„Digitus All-in-One“ UPS, 800VA/480W, LED 12V/9Ah x1, 4x CEE 7/7,3x IEC C13, USB..Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
67.61 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
67.61 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
UPS įtampos stabilizatorius Digitus All-in-One DN-170111, 480 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 76.9 € |
|
67.90 €*
|
B магазин senukai.lt |
UPS įtampos stabilizatorius Digitus All-in-One DN-170111, 480 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 76.9 € |
|
67.90 €*
|
B магазин 1a.lt |
Digitus DN-170111 nepertraukiamo maitinimo resursai (UPS) „Line-Interactive“ 0,8.. |
|
69.91 €
|
B магазин senetic.lt |
„Digitus All-in-One“ UPS, 800VA/480W, LED 12V/9Ah x1, 4x CEE 7/7,3x IEC C13, USB..Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
70.99 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
70.99 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
All-in-One USV, 800VA/480W,LED |
|
71.81 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
71.81 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Assmann Electronic DIGITUS DN-170111 DIGITUS UPS Line-Interactive 800VA/480W AVR.. |
|
77.78 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
77.78 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Digitus DN-170111 Line-Interactive, 800VA 480W DN-170111 |
|
83.62 €
6 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 6 раб. дн. |
83.62 €
6 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 6 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-31 06:50
! Сообщить об ошибке| Марка | DIGITUS |
| Категория | ИБП - Источники бесперебойного питания |
| Продукт код | 4016032456582 |
| Gamintojo kodas | dn-170111 |
| Architektūra | line-interactive |
| Veikimo laikas pilna apkrova | -min. |
| Galingumas (VA) | 800 |
| Galingumas | 480w |
| Tipas | kita |
| Svoris | 5.2kg |
| Operacinė sistema | windows xp |
| Pridedama programinė įranga | powerchute personal edition |
| Matmenys | 88 x 438 x 410mm |
| USB jungčių skaičius | 1vnt. |
| Kita informacija | nominalus įėjimas: 230 v, įėjimo signalo dažnis: 50/60 hz +/- 3 hz |
| Išvesties jungtys | usb |
| Pakuotės turinys | usb laidas |
| Jungties tipas | rj-45 |
| Automatinis įtampos reguliavimas (AVR) | + |
| Aušinimas | + |
| Perjungimo laikas | 6ms |
| Standartinių lizdų skaičius | 6 |
| Vidutinis įkrovimo laikas | 8val. |
| Aukštis | 9cm |
| Plotis | 20.2cm |
| Gylis | 28.5cm |
| Korpusas | compact |
| Palaikomos technologijos | greenpower ups |
| Показать больше | |













































