Digitus DN-170063, 600VA, 360 W цена
Digitus DN-170063, 600VA, 360 W цена
Digitus DN-170063Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 59.89 € |
|
44.64 €*
|
B магазин pigu.lt |
UPS įtampos stabilizatorius Digitus UPS 600VA DN-170063, 360 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 52.9 € |
|
44.90 €*
|
B магазин senukai.lt |
Digitus Line-Interactive UPS, 600 VA/360 W |
|
44.63 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
44.63 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Digitus DN-170063Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 59.89 € |
|
44.64 €*
|
B магазин pigu.lt |
UPS įtampos stabilizatorius Digitus UPS 600VA DN-170063, 360 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 52.9 € |
|
44.90 €*
|
B магазин senukai.lt |
UPS įtampos stabilizatorius Digitus UPS 600VA DN-170063, 360 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 52.9 € |
|
44.90 €*
|
B магазин 1a.lt |
Digitus DN-170063 nepertraukiamo maitinimo resursai (UPS) „Line-Interactive“ 0,6.. |
|
45.31 €
|
B магазин senetic.lt |
Digitus Line-Interactive UPS, 600 VA/360 W |
|
48.66 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
48.66 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Digitus DN-170063 nepertraukiamo maitinimo resursai (UPS) „Line-Interactive“ 0,6..Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
51.74 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
51.74 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Digitus DN-170063 Line-Ineractive, 600VA 360W DN-170063 |
|
54.24 €
6 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 6 раб. дн. |
54.24 €
6 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 6 раб. дн. |
Digitus DN-170063 nepertraukiamo maitinimo resursai (UPS) „Line-Interactive“ 0,6..Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
54.33 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
54.33 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Assmann Electronic DIGITUS Line-Interactive UPS 600VA/360W 12V/7Ah x1 baterija 2.. |
|
54.99 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
54.99 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-30 06:53
! Сообщить об ошибке| Марка | DIGITUS |
| Категория | ИБП - Источники бесперебойного питания |
| Продукт код | 4016032441342 |
| Gamintojo kodas | dn-170063 |
| Architektūra | line-interactive |
| Veikimo laikas pilna apkrova | -min. |
| Galingumas (VA) | 600 |
| Galingumas | 360w |
| Tipas | maitinimo šaltiniai |
| Svoris | 4.35kg |
| USB jungčių skaičius | 1vnt. |
| Išvesties jungtys | usb |
| Pakuotės turinys | usb laidas |
| Jungties tipas | rj-11 |
| Perjungimo laikas | 6ms |
| Standartinių lizdų skaičius | - |
| Įvesties įtampa | 162 - 290v |
| Vidutinis įkrovimo laikas | 8val. |
| Aukštis | 14.2cm |
| Plotis | 10.1cm |
| Gylis | 29.8cm |
| Korpusas | tower |
| Показать больше | |














































