Digitus DN-170108 6kVA/10kVA цена
Digitus DN-170108 6kVA/10kVA цена
Digitus | UPS External Battery Pack for 6kVA and 10kVA UPS Models (Extended Pack.. |
|
619.50 €
|
B магазин multo.eu |
Digitus UPS External Battery Pack for 6kVA and 10kVA UPS Models (Extended Pack) .. |
|
629.00 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
629.00 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Moduł rozszerzający (Battery Pack), (20x12V 9Ah) do UPS 6kVA DN-170106 i 10kVA D.. |
|
631.75 €
|
B магазин enter24.eu |
Digitus UPS External Battery Pack for 6kVA and 10kVA UPS Models (Extended Pack) ..Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
671.44 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
671.44 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
DIGITUS USV-Batteriepack 6kVA/10kVA |
|
681.46 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
681.46 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Digitus UPS External Battery Pack for 6kVA and 10kVA UPS Models (Extended Pack) ..Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
705.01 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
705.01 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Assmann Electronic DIGITUS Baterija modulis su vidine baterija 20vnt |
|
715.99 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
715.99 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
DIGITUS USV-Batteriepack 6kVA/10kVA |
|
788.10 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
788.10 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-03 11:22
! Сообщить об ошибке| Марка | DIGITUS |
| Категория | ИБП - Источники бесперебойного питания |
| Продукт код | 4016032473596 |
| Galingumas (VA) | 6000 |
| Galingumas | -w |
| Tipas | akumuliatoriai |
| Svoris | 65kg |
| Kabelio ilgis | 1.5m |
| USB jungčių skaičius | -vnt. |
| Automatinis įtampos reguliavimas (AVR) | - |
| Aušinimas | - |
| Įvesties įtampa | 110 - 120v |
| Vidutinis įkrovimo laikas | 8val. |
| Aukštis | 44.4cm |
| Plotis | 13.1cm |
| Gylis | 68cm |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Показать больше | |







































