Devia Kintone цена
Devia Kintone цена
Devia Kintone Black ausinės10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
15.87 €
12-13 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.49 € Срок доставки: 12-13 раб. дн. |
15.87 €
12-13 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.49 € Срок доставки: 12-13 раб. дн. |
Belaidės ausinės Devia Kintone BRA010034, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 21.09 € |
|
19.95 €*
|
B магазин senukai.lt |
Belaidės ausinės Devia Kintone BRA010034, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 21.09 € |
|
19.95 €*
|
B магазин 1a.lt |
Devia Bluetooth ausinės Kintone juodos spalvos |
|
19.95 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
19.95 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
Devia Kintone EM039 Bluetooth Headphones |
|
26.04 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
26.04 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Ausinės Devia Kintone EM039 BlackPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
41.82 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
41.82 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
Ausinės Devia Kintone EM039 BlackIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
43.91 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
43.91 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-02 20:58
! Сообщить об ошибке| Марка | DEVIA |
| Категория | Наушники |
| Продукт код | 6938595379512 |
| Tipas | belaidės ausinės |
| Nešiojimo būdas | ant ausų dedamos |
| Paskirtis | universalios |
| Jungties tipas | bluetooth |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Funkcijos | mikrofonas |
| Laido ilgis | be laidom |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 100 - 20000hz |
| Varža (Ω) | 32Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | 40mm |
| Kita informacija | Įjungimo/išjungimo mygtukas, lankelis: reguliuojamas |
| Palaikomos technologijos | bluetooth |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | 10m |
| Maksimalus veikimo laikas | 18val. |
| Konstrukcija | su lankeliu |
| Svoris | 250g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | integruotas |
| Показать больше | |





















