Denver TWE-46 цена
Denver TWE-46 цена
Belaidės ausinės Denver TWE-46, šviesiai mėlyna sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 23.69 € больше |
|
11.57 €*
|
B магазин senukai.lt |
Denver TWE-46Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 16.89 € больше |
|
11.57 €*
|
B магазин pigu.lt |
Denver TWE-46 Light Blueбольше |
|
10.55 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
10.55 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Belaidės ausinės Denver TWE-46, šviesiai mėlyna sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 23.69 € больше |
|
11.57 €*
|
B магазин senukai.lt |
Belaidės ausinės Denver TWE-46, šviesiai mėlyna sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 23.69 € больше |
|
11.57 €*
|
B магазин 1a.lt |
Denver TWE-46 Light Blue ausinės10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo больше |
|
11.57 €
8-9 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 8-9 раб. дн. |
11.57 €
8-9 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 8-9 раб. дн. |
Ausinės Denver TWE-46 WhitePristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo больше |
|
11.57 €
4-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 4-5 раб. дн. |
11.57 €
4-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 4-5 раб. дн. |
Denver TWE-46Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 16.89 € больше |
|
11.57 €*
|
B магазин pigu.lt |
Ausinės Denver TWE-46 WhiteIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur больше |
|
12.15 €
4-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 4-5 раб. дн. |
12.15 €
4-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 4-5 раб. дн. |
Ausinės Denver TWE-46 mėlynos spalvosбольше |
|
13.74 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
13.74 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Denver TWE-46 Light Blueбольше |
|
13.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
13.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
Denver TWE-46 light blueбольше |
|
16.19 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
16.19 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Denver TWE-46 light blueбольше |
|
17.99 €
10 раб. дн.
Срок доставки: 10 раб. дн. |
17.99 €
10 раб. дн.
Срок доставки: 10 раб. дн. |
Denver TWE-46WHITE headphones/headsetбольше |
|
22.64 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
22.64 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-02 20:53
! Сообщить об ошибке| Марка | DENVER |
| Категория | Наушники |
| Продукт код | 5706751054143 |
| Tipas | belaidės ausinės |
| Nešiojimo būdas | Į ausis įkišamos |
| Paskirtis | universalios |
| Jungties tipas | bluetooth |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Funkcijos | mikrofonas |
| Laido ilgis | be laidom |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20 - 20000hz |
| Jautrumas | -db |
| Varža (Ω) | 16Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | 10mm |
| Pakuotės turinys | charging case, kabelis, vartotojo vadovas |
| Kita informacija | Įjungimo/išjungimo mygtukas |
| Jautrumas (dB/mW) | - |
| Palaikomos technologijos | a2dp, hsp |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | 10m |
| Atminties kortelės lizdas | - |
| Maksimalus veikimo laikas | 30val. |
| Konstrukcija | Įstatomos ausinės |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | -hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | -hz |
| Svoris | -g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | integruotas |
| Susijusių prekių skaičius | 1 |
| Показать больше | |








































