Monitorius Dell P5524QT цена
Monitorius Dell P5524QT цена
LCD Monitor|DELL|55|Business/4K/Touch|Touchscreen|Panel IPS|3840x2160|16:9|60Hz|.. |
|
1896.20 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
1896.20 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
LCD Monitor|DELL|55"|Business/4K/Touch|Touchscreen|Panel IPS|3840x2160|16:9|60Hz..Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
1922.23 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 12.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
1922.23 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 12.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
Monitorius Dell | P5524QT | 55 " | IPS | 4K UHD | 16:9 | 60 Hz | 9 ms | Jutiklin.. |
|
1922.23 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
1922.23 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
LCD Monitor|DELL|55"|Business/4K/Touch|Touchscreen|Panel IPS|3840x2160|16:9|60Hz..Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
2037.56 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
2037.56 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-03-28 20:37
! Сообщить об ошибке| Марка | DELL |
| Категория | Мониторы |
| Продукт код | 5397184821534 |
| Įstrižainė | 55" ~139cm |
| Įmontuotos garso kolonėlės | + |
| Kontrastas | 1300:1 |
| Ryškumas | 350cd/m² |
| Atnaujinimo dažnis | 60hz |
| Reakcijos laikas | 9ms |
| Stebėjimo kampas (laipsniais) | 178 |
| Vaizdo proporcijos | 16:9 |
| Monitoriaus spalva | juoda |
| Plotis | 129.88cm |
| Gylis | 7.87cm |
| Показать больше | |











































