Kaitlentė Cata L-7005 цена
Kaitlentė Cata L-7005 цена
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-02 02:01
! Сообщить об ошибке| Марка | CATA |
| Категория | Варочные панели |
| Продукт код | 8422248081962 |
| Gamintojo kodas | 08046410 |
| Kaitviečių skaičius | 5vnt. |
| Išplėsta kaitvietė | 2vnt. |
| Tipas | dujinė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | grūdintas stiklas |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | 10900w |
| Valdymas | mechaninis |
| Aukštis | 10cm |
| Plotis | 70cm |
| Gylis | 51cm |
| Svoris | 15kg |
| Likutinės šilumos indikatorius | - |
| Automatinis išsijungimas | - |
| Laikmatis | - |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | - |
| Garsinis signalas | - |
| Puodo atpažinimo funkcija | - |
| Kita informacija | "wok" degiklis |
| Laikiklių tipas | ketaus |
| Rėmelis | su rėmu |
| Purkštukai suskystintoms dujoms | + |
| Palaikomos technologijos | apsauga nuo dujų nutekėjimo |
| Maitinimo laidas | + |
| Показать больше | |






























