Kaitlentė CATA CCI 6031 цена
Kaitlentė CATA CCI 6031 цена
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-02 02:01
! Сообщить об ошибке| Марка | CATA |
| Категория | Варочные панели |
| Продукт код | 8422248073691 |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Išplėsta kaitvietė | nėravnt. |
| Tipas | dujinė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | stiklo keramika |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | 7500w |
| Valdymas | mechaninis |
| Aukštis | 5.9cm |
| Plotis | 59cm |
| Gylis | 5.1cm |
| Kaitinimo galingumo lygiai | - |
| Likutinės šilumos indikatorius | - |
| Veikimo sutrikimo indikatorius | - |
| Automatinis išsijungimas | - |
| Laikmatis | - |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | - |
| Garsinis signalas | - |
| Užvirimo jutiklis | - |
| Kepimo jutiklis | - |
| Puodo atpažinimo funkcija | - |
| Kita informacija | 4 dujiniai degikliai (vienas wok), stiklinis paviršius, el. uždegimas integruotas į rankenėles, žikleriai skystoms dujoms komplekte, apsauga nuo dujų nuotėkio. |
| Laikiklių tipas | emaliuoti |
| Rėmelis | be rėmo |
| Purkštukai suskystintoms dujoms | + |
| Palaikomos technologijos | apsauga nuo dujų nutekėjimo |
| Maitinimo laidas | + |
| Показать больше | |



























