Kaitlentė Bosch PXX375FB1E цена
Kaitlentė Bosch PXX375FB1E цена
Indukcinė kaitlentė Bosch 6 serija Flex PXX375FB1EKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 559 € |
|
442.55 €*
|
B магазин senukai.lt |
Bosch PXX375FB1EKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 651.0 € |
|
442.55 €*
|
B магазин pigu.lt |
Bosch Series 6, plotis 30,6 cm, nerūdijančio plieno rėmas, juoda - Įmontuojama i..Nemokamas pristatymas į paštomatus prekėms nuo 100€ |
|
459.99 €
|
B магазин elesen.lt |
BOSCH PXX375FB1E Paviršius+DovanaVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! Atsiėmimas per 20 min. Pristatymas per 48 val.! |
|
399.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
399.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Indukcinė kaitlentė Bosch PXX375FB1E 30cm. |
|
399.00 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
399.00 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Indukcinė kaitlentė domino BOSCH PXX375FB1EYra sandėlyje. |
|
419.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
419.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Bosch PXX375FB1E kaitlentė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 72.31 eur/mėn |
|
433.88 €
6-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 6-7 раб. дн. |
433.88 €
6-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 6-7 раб. дн. |
Indukcinė kaitlentė Bosch PXX375FB1EPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
433.88 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
433.88 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
Indukcinė kaitlentė Bosch PXX375FB1EIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
442.55 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
442.55 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
Indukcinė kaitlentė Bosch 6 serija Flex PXX375FB1EKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 559 € |
|
442.55 €*
|
B магазин senukai.lt |
Indukcinė kaitlentė Bosch 6 serija Flex PXX375FB1EKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 559 € |
|
442.55 €*
|
B магазин 1a.lt |
Bosch PXX375FB1EKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 651.0 € |
|
442.55 €*
|
B магазин pigu.lt |
Bosch Series 6, plotis 30,6 cm, nerūdijančio plieno rėmas, juoda - Įmontuojama i..Nemokamas pristatymas į paštomatus prekėms nuo 100€ |
|
459.99 €
|
B магазин elesen.lt |
BOSCH PXX375FB1E |
|
469.00 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
469.00 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-02 14:27
! Сообщить об ошибке| Марка | BOSCH |
| Категория | Варочные панели |
| Продукт код | 4242002839738 |
| Gamintojo kodas | pxx375fb1e |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Išplėsta kaitvietė | 2vnt. |
| Tipas | keraminė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | stiklo keramika |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Galia | 2200w |
| Valdymas | jutiklinis |
| Aukštis | 5.1cm |
| Plotis | 30.6cm |
| Gylis | 52.7cm |
| Kaitinimo galingumo lygiai | 17 |
| Likutinės šilumos indikatorius | + |
| Veikimo sutrikimo indikatorius | - |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | - |
| Automatinio užvirinimo funkcija | - |
| Automatinis išsijungimas | + |
| Laikmatis | + |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | + |
| Garsinis signalas | - |
| Užvirimo jutiklis | - |
| Kepimo jutiklis | - |
| Puodo atpažinimo funkcija | + |
| Kita informacija | domino formato 30 cm pločio flexinduction zona (-os), perfectfry kepimo jutiklis, directselect valdymas |
| Laikiklių tipas | be laikiklių |
| Rėmelis | be rėmo |
| Palaikomos technologijos | powerboost |
| Maitinimo laidas | + |
| Показать больше | |



















































