Kaitlentė Bosch PXE601DC1E цена
Kaitlentė Bosch PXE601DC1E цена
Indukcinė kaitlentė BOSCH PXE601DC1E |
|
509.59 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
509.59 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Indukcinė kaitlentė Bosch Serie 8 PXE601DC1EKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 637 € |
|
519.78 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
519.78 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Bosch PXE601DC1EKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 595.0 € больше |
|
519.80 €*
|
B магазин pigu.lt |
Kaitlentė BOSCH PXE601DC1EKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 559 € |
|
529.00 €*
|
B магазин topocentras.lt |
Įmontuojama indukcinė kaitlentė BOSCH PXE601DC1E, skirta montavimui į akmenį sta.. |
|
509.00 €
|
B магазин derekis.lt |
Indukcinė kaitlentė Bosch PXE601DC1EPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
509.59 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
509.59 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
Indukcinė kaitlentė BOSCH PXE601DC1E |
|
509.59 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
509.59 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
BOSCH PXE601DC1E PaviršiusVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! Atsiėmimas per 20 min. Pristatymas per 48 val.! |
|
509.79 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
509.79 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Indukcinė kaitlentė Bosch Serie 8 PXE601DC1EKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 637 € |
|
519.78 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
519.78 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Indukcinė kaitlentė Bosch Serie 8 PXE601DC1EKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 637 € |
|
519.78 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
519.78 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Bosch PXE601DC1EKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 595.0 € больше |
|
519.80 €*
|
B магазин pigu.lt |
Kaitlentė BOSCH PXE601DC1EKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 559 € |
|
529.00 €*
|
B магазин topocentras.lt |
Indukcinė kaitlentė Bosch PXE601DC1EIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
529.00 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
529.00 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
Bosch PXE601DC1E kaitlentė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 88.31 eur/mėn |
|
529.87 €
7-8 раб. дн.
Стоимость доставки: 7.99 € Срок доставки: 7-8 раб. дн. |
529.87 €
7-8 раб. дн.
Стоимость доставки: 7.99 € Срок доставки: 7-8 раб. дн. |
BOSCH PXE601DC1E |
|
539.00 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
539.00 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
Bosch Serie 8 PXE601DC1E hob Black Built-in Zone induction hob 4 zone(s) |
|
566.81 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
566.81 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Bosch Serie 8 PXE601DC1E hob Black Built-in Zone induction hob 4 zone(s) |
|
677.15 €
|
B магазин baitukas.lt |
Bosch Serie 8 PXE601DC1E hob Black Built-in Zone induction hob 4 zone(s) | PXE60.. |
|
680.80 €
|
B магазин enter24.eu |
„Bosch Serie 8 PXE601DC1E“ kaitlentė, juoda, įmontuojama, zoninė indukcinė kaitl..больше |
|
689.93 €
|
B магазин marsietis.lt |
Bosch Serie 8 PXE601DC1E viryklė Juoda Įmontuoti Indukcinė viryklė, padalyta į s.. |
|
701.67 €
12 раб. дн.
Срок доставки: 12 раб. дн. |
701.67 €
12 раб. дн.
Срок доставки: 12 раб. дн. |
Bosch Serie 8 PXE601DC1E viryklė Juoda Įmontuoti Indukcinė viryklė, padalyta į s.. |
|
703.19 €
|
B магазин elektromarket.lt |
Bosch Serie 8 PXE601DC1E hob Black Built-in Zone induction hob 4 zone(s) |
|
711.20 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
711.20 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Bosch Serie 8 PXE601DC1E kaitlentė Juoda Įmontuojama indukcinė kaitlentė su 4 zo.. |
|
735.48 €
|
B магазин doberman.lt |
„Bosch Serie 8 PXE601DC1E“ kaitlentė, juoda, įmontuojama, zoninė indukcinė kaitl.. |
|
766.62 €
|
B магазин freyo.lt |
Bosch Serie 8 PXE601DC1E juodasis integruotas zoninis indukcinis kaitlentė 4 zon.. |
|
821.10 €
|
B магазин vitalimax.lt |
Indukcinė Kaitlentė Bosch Pxe601dc1e |
|
936.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
936.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 07:08
! Сообщить об ошибке| Марка | BOSCH |
| Категория | Варочные панели |
| Продукт код | 4242002915814 |
| Gamintojo kodas | pxe601dc1e |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Išplėsta kaitvietė | 2vnt. |
| Tipas | indukcinė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | stiklo keramika |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | 7400w |
| Valdymas | jutiklinis |
| Aukštis | 5.6cm |
| Plotis | 57.2cm |
| Gylis | 51.2cm |
| Svoris | -kg |
| Kaitinimo galingumo lygiai | 17 |
| Likutinės šilumos indikatorius | + |
| Veikimo sutrikimo indikatorius | + |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | + |
| Automatinio užvirinimo funkcija | + |
| Automatinis išsijungimas | + |
| Laikmatis | + |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | + |
| Garsinis signalas | + |
| Užvirimo jutiklis | + |
| Kepimo jutiklis | + |
| Puodo atpažinimo funkcija | + |
| Kita informacija | kairėje flexinduction zona sujungia kelias kaitvietes į vieną; 17 galios lygių; vaikų saugos užraktas; likutinės šilumos indikacija; berėmis juodo stiklo keramikos paviršius. |
| Laikiklių tipas | be laikiklių |
| Rėmelis | be rėmo |
| Purkštukai suskystintoms dujoms | - |
| Palaikomos technologijos | flex zona |
| Maitinimo laidas | + |
| Показать больше | |






















































