Kaitlentė Bosch PWP611BB5E цена
Kaitlentė Bosch PWP611BB5E цена
BOSCH PWP611BB5E Paviršius+DovanaVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! Atsiėmimas per 20 min. Pristatymas per 48 val.! |
|
279.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
279.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Indukcinė kaitlentė Bosch PWP611BB5EPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
279.00 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
279.00 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
Bosch PWP611BB5E kaitlentė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 46.84 eur/mėn |
|
281.04 €
3-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 6.49 € Срок доставки: 3-4 раб. дн. |
281.04 €
3-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 6.49 € Срок доставки: 3-4 раб. дн. |
Indukcinė kaitlentė Bosch Serie 4 PWP611BB5EKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 326 € |
|
284.58 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
284.58 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Indukcinė kaitlentė Bosch PWP611BB5Eбольше |
|
284.58 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
284.58 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Įmontuojama indukcinė kaitlentė Bosch PWP611BB5E | PWP611BB5E | 4242005285334 |
|
286.15 €
|
B магазин b2cshop.eu |
Indukcinė kaitlentė Bosch PWP611BB5EIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
289.00 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
289.00 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
Įmontuojama indukcinė kaitlentė Bosch PWP611BB5EYra sandėlyje. |
|
289.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
289.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Indukcinė kaitlentė Bosch Serie 4 PWP611BB5EKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 326 € |
|
289.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
289.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Bosch Serie 4 PWP611BB5E viryklė Juoda Įmontuoti 60 cm Indukcinė viryklė, padaly.. |
|
307.98 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
307.98 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
Bosch PWP611BB5E black cooktop induction |
|
315.82 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
315.82 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Bosch | PWP611BB5E | Hob | Induction | Number of burners/cooking zones 4 | Touch.. |
|
359.12 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
359.12 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 09:26
! Сообщить об ошибке| Марка | BOSCH |
| Категория | Варочные панели |
| Продукт код | 4242005285334 |
| Gamintojo kodas | pwp611bb5e |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Išplėsta kaitvietė | 1vnt. |
| Tipas | indukcinė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | stiklo keramika |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | 4600w |
| Valdymas | jutiklinis |
| Aukštis | 51cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 52.2cm |
| Kaitinimo galingumo lygiai | 17 |
| Likutinės šilumos indikatorius | + |
| Veikimo sutrikimo indikatorius | - |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | + |
| Automatinis išsijungimas | + |
| Laikmatis | + |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | + |
| Garsinis signalas | + |
| Puodo atpažinimo funkcija | + |
| Laikiklių tipas | be laikiklių |
| Maitinimo laidas | + |
| Показать больше | |


















































