Kaitlentė Bosch PUE61RBB6E цена
Kaitlentė Bosch PUE61RBB6E цена
Bosch Series 4, plotis 59,2 cm, berėmė, juoda - Įmontuojama indukcinė kaitlentė.. |
|
319.99 €
|
B магазин elesen.lt |
Įmontuojama indukcinė kaitlentė Bosch PUE61RBB6EYra sandėlyje. |
|
369.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
369.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Kaitlentė Bosch PUE61RBB6E |
|
370.26 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
370.26 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Bosch PUE61RBB6EKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 463.0 € |
|
378.13 €*
|
B магазин pigu.lt |
Kaitlentė Bosch PUE61RBB6E | BO010568 |
|
381.15 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
381.15 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Bosch PUE61RBB6E kaitlentė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 63.53 eur/mėn |
|
381.15 €
8-9 раб. дн.
Стоимость доставки: 6.49 € Срок доставки: 8-9 раб. дн. |
381.15 €
8-9 раб. дн.
Стоимость доставки: 6.49 € Срок доставки: 8-9 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-05 06:28
! Сообщить об ошибке| Марка | BOSCH |
| Категория | Варочные панели |
| Продукт код | 4242005289875 |
| Gamintojo kodas | pue61rbb6e |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Išplėsta kaitvietė | nėravnt. |
| Tipas | indukcinė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | keramika |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | 4600w |
| Valdymas | jutiklinis |
| Aukštis | 51cm |
| Plotis | 59.2cm |
| Gylis | 52.2cm |
| Svoris | 9.1kg |
| Kaitinimo galingumo lygiai | 17 |
| Likutinės šilumos indikatorius | + |
| Veikimo sutrikimo indikatorius | + |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | + |
| Automatinio užvirinimo funkcija | - |
| Automatinis išsijungimas | + |
| Laikmatis | + |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | + |
| Garsinis signalas | + |
| Užvirimo jutiklis | - |
| Kepimo jutiklis | - |
| Puodo atpažinimo funkcija | + |
| Kita informacija | serie | 4, 60 cm pločio, 4 indukcinės kaitvietės, valdymas +/- jutikliniais mygtukais |
| Rėmelis | be rėmo |
| Palaikomos technologijos | greito užvirimo funkcija |
| Показать больше | |




























