Kaitlentė Bosch PUE611BB6E цена
Kaitlentė Bosch PUE611BB6E цена
Indukcinė kaitlentė BOSCH PUE611BB6E, 60 cmKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 429 € |
|
339.00 €*
|
B магазин ermitazas.lt |
Indukcinė kaitlentė Bosch Series 4 PUE611BB6EKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 449 € |
|
339.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
Bosch PUE611BB6EKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 414.0 € |
|
344.09 €*
|
B магазин pigu.lt |
Bosch Hob | PIE611BB5E | Induction | Number of burners/cooking zones 4 | Touch |.. |
|
327.59 €
|
B магазин skytech.lt |
Indukcinė kaitlentė Bosch PUE611BB6EPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
336.94 €
12-20 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 12-20 раб. дн. |
336.94 €
12-20 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 12-20 раб. дн. |
Bosch PUE611BB6E Serija 4, Indukcinė kaitlentė, 60 cm, Juodas, kaitlentė be rėmo.. |
|
336.94 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
336.94 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
BOSCH PUE611BB6E PaviršiusVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! |
|
336.94 €
3-7 раб. дн.
Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
336.94 €
3-7 раб. дн.
Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
Įmontuojama indukcinė kaitlentė Bosch PUE611BB6EYra sandėlyje. |
|
338.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
338.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Indukcinė kaitlentė Bosch PUE611BB6EIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
339.00 €
12-20 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 12-20 раб. дн. |
339.00 €
12-20 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 12-20 раб. дн. |
Indukcinė kaitlentė BOSCH PUE611BB6E, 60 cmKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 429 € |
|
339.00 €*
|
B магазин ermitazas.lt |
Indukcinė kaitlentė Bosch Series 4 PUE611BB6EKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 449 € |
|
339.00 €*
|
B магазин 1a.lt |
Indukcinė kaitlentė Bosch Series 4 PUE611BB6EKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 449 € |
|
339.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
Bosch PUE611BB6E kaitlentė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 56.65 eur/mėn |
|
339.89 €
11-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 6.49 € Срок доставки: 11-12 раб. дн. |
339.89 €
11-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 6.49 € Срок доставки: 11-12 раб. дн. |
Bosch PUE611BB6EKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 414.0 € |
|
344.09 €*
|
B магазин pigu.lt |
Bosch PUE611BB6E |
|
373.97 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
373.97 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Płyta grzewcza Bosch Bosch | PUE611BB6E Seria 4 | Płyta grzewcza | Indukcja | Li.. |
|
434.60 €
|
B магазин enter24.eu |
Bosch Serie 4 PUE611BB6E viryklė Juoda Įmontuoti 59.2 cm Indukcinė viryklė, pada.. |
|
521.51 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
521.51 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 18:39
! Сообщить об ошибке| Марка | BOSCH |
| Категория | Варочные панели |
| Продукт код | 4242005289752 |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Išplėsta kaitvietė | nėravnt. |
| Tipas | indukcinė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | keramika |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | 4600w |
| Valdymas | jutiklinis |
| Aukštis | 51cm |
| Plotis | 59.2cm |
| Gylis | 52.2cm |
| Svoris | -kg |
| Kaitinimo galingumo lygiai | - |
| Likutinės šilumos indikatorius | + |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | + |
| Automatinio užvirinimo funkcija | + |
| Automatinis išsijungimas | + |
| Laikmatis | + |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | + |
| Garsinis signalas | + |
| Užvirimo jutiklis | - |
| Kepimo jutiklis | - |
| Puodo atpažinimo funkcija | + |
| Kita informacija | stiklo keramikos paviršius |
| Laikiklių tipas | be laikiklių |
| Rėmelis | be rėmo |
| Показать больше | |













































