Kaitlentė Bosch PUE611BB5D цена
Kaitlentė Bosch PUE611BB5D цена
Indukcinė viryklė - Bosch - PUE611BB5D - Juoda - TouchSelect - ReStartKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 477.0 € |
|
388.75 €*
|
B магазин pigu.lt |
Indukcinė kaitlentė Bosch PUE611BB5DKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 499 € |
|
388.75 €*
|
B магазин senukai.lt |
Kaitlentė Bosch Hob PUE611BB5D Induction, Number of burners/cooking zones 4, T.. |
|
414.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Bosch Serie 4 PUE611BB5D hob Black Built-in 59.2 cm Zone induction hob 4 zone(s) |
|
364.69 €
|
B магазин percte.eu |
Bosch Serie 4 PUE611BB5D hob Black Built-in 59.2 cm Zone induction hob 4 zone(s).. |
|
365.25 €
|
B магазин b2cshop.eu |
Bosch Serie 4 PUE611BB5D hob Black Built-in 59.2 cm Zone induction hob 4 zone(s).. |
|
383.85 €
|
B магазин enter24.eu |
„Bosch Serie 4 PUE611BB5D“ kaitlentė, juoda, įmontuojama, 59,2 cm, zoninė indukc..больше |
|
386.24 €
|
B магазин marsietis.lt |
BOSCH PUE611BB5D PaviršiusVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! |
|
386.28 €
3-7 раб. дн.
Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
386.28 €
3-7 раб. дн.
Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
Bosch PUE611BB5D kaitlentė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 64.38 eur/mėn |
|
386.28 €
8-9 раб. дн.
Стоимость доставки: 6.49 € Срок доставки: 8-9 раб. дн. |
386.28 €
8-9 раб. дн.
Стоимость доставки: 6.49 € Срок доставки: 8-9 раб. дн. |
Indukcinė kaitlentė Bosch PUE611BB5DPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
386.28 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
386.28 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Indukcinė kaitlentė Bosch PUE611BB5DKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 499 € |
|
388.75 €*
|
B магазин 1a.lt |
Indukcinė viryklė - Bosch - PUE611BB5D - Juoda - TouchSelect - ReStartKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 477.0 € |
|
388.75 €*
|
B магазин pigu.lt |
Indukcinė kaitlentė Bosch PUE611BB5DKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 499 € |
|
388.75 €*
|
B магазин senukai.lt |
Indukcinė kaitlentė Bosch PUE611BB5DIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
388.75 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
388.75 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Serija 4, Indukcinė kaitlentė, 60 cm, Juodas, kaitlentė be rėmo PUE611BB5D |
|
388.94 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
388.94 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Bosch Serie 4 PUE611BB5D viryklė Juoda Įmontuoti 59.2 cm Indukcinė viryklė, pada.. |
|
392.41 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
392.41 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
BOSCH Series 4 PUE611BB5D Black Built-in Hob, 59.2 cm, 4-Zone Induction Cooktopбольше |
|
397.06 €
|
B магазин smartech.ee |
Bosch Serie 4 PUE611BB5D viryklė Juoda Įmontuoti 59.2 cm Indukcinė viryklė, pada.. |
|
400.35 €
|
B магазин elektromarket.lt |
Bosch Serie 4 PUE611BB5D hob Black Built-in 59.2 cm Zone induction hob 4 zone(s) |
|
407.48 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
407.48 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Kaitlentė Bosch Hob PUE611BB5D Induction, Number of burners/cooking zones 4, T.. |
|
414.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Bosch Serie 4 PUE611BB5D hob Black Built-in 59.2 cm Zone induction hob 4 zone(s) |
|
422.50 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
422.50 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Bosch Serie 4 PUE611BB5D kaitlentė Juoda Įmontuojama 59,2 cm Indukcinė kaitlentė.. |
|
428.53 €
|
B магазин doberman.lt |
„Bosch Serie 4 PUE611BB5D“ kaitlentė, juoda, įmontuojama, 59,2 cm, zoninė indukc.. |
|
433.94 €
|
B магазин freyo.lt |
Bosch Serie 4 PUE611BB5D juodųjų integruota indukcijos viryklė 59.2 cm su 4 zono.. |
|
455.70 €
|
B магазин vitalimax.lt |
Indukcinė viryklė - Bosch Serie 4 PUE611BB5D 4 zonų įmontuojama stiklo-keraminė .. |
|
456.99 €
|
B магазин proshop.lt |
Bosch Pue611bb5d Indukcinė Kaitlentė |
|
507.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
507.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 17:47
! Сообщить об ошибке| Марка | BOSCH |
| Категория | Варочные панели |
| Продукт код | 4242005286089 |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Išplėsta kaitvietė | nėravnt. |
| Tipas | indukcinė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | stiklo keramika |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | 3700w |
| Valdymas | jutiklinis |
| Aukštis | 5.1cm |
| Plotis | 59.2cm |
| Gylis | 52.2cm |
| Svoris | -kg |
| Kaitinimo galingumo lygiai | - |
| Likutinės šilumos indikatorius | + |
| Veikimo sutrikimo indikatorius | + |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | + |
| Automatinio užvirinimo funkcija | + |
| Automatinis išsijungimas | + |
| Laikmatis | + |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | + |
| Garsinis signalas | + |
| Puodo atpažinimo funkcija | + |
| Laikiklių tipas | be laikiklių |
| Rėmelis | be rėmo |
| Palaikomos technologijos | apsauga nuo perkaitimo |
| Показать больше | |














































