Kaitlentė Bosch PRP6A6B70D цена
Kaitlentė Bosch PRP6A6B70D цена
BOSCH PRP6A6B70D PaviršiusVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! |
|
625.00 €
3-7 раб. дн.
Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
625.00 €
3-7 раб. дн.
Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-03-25 23:54
! Сообщить об ошибке| Марка | BOSCH |
| Категория | Варочные панели |
| Продукт код | 4242005357314 |
| Gamintojo kodas | prp6a6b70d |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Išplėsta kaitvietė | 1vnt. |
| Tipas | dujinė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | stiklo keramika |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | 7700w |
| Valdymas | mechaninis |
| Aukštis | 4.7cm |
| Plotis | 60.6cm |
| Gylis | 52.7cm |
| Matmenys | 60.6x52.7x4.7cm |
| Svoris | 12kg |
| Kaitinimo galingumo lygiai | 9 |
| Likutinės šilumos indikatorius | - |
| Veikimo sutrikimo indikatorius | - |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | - |
| Automatinio užvirinimo funkcija | - |
| Automatinis išsijungimas | - |
| Laikmatis | - |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | - |
| Užvirimo jutiklis | - |
| Kepimo jutiklis | - |
| Puodo atpažinimo funkcija | - |
| Kita informacija | elektrinis uždegimas integruotas į rankenėles; veikia tiek gamtinėmis, tiek suskystintomis dujomis; flameselect tiksli liepsnos kontrolė; tinklo įtampa 220–240 v; jungiamojo laido ilgis 1500 mm |
| Rėmelis | su rėmu |
| Purkštukai suskystintoms dujoms | + |
| Palaikomos technologijos | apsauga nuo dujų nutekėjimo |
| Maitinimo laidas | + |
| Показать больше | |
























