Kaitlentė Bosch PKN645BB2E цена
Kaitlentė Bosch PKN645BB2E цена
Elektrinė kaitlentė Bosch PKN645BB2EKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 247 € |
|
208.30 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
208.30 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Elektrinė kaitlentė Bosch PKN645BB2EPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
208.30 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
208.30 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
Bosch PKN645BB2E Serija 4, Elektrinė kaitlentė, 60 cm, kaitlentė su plieniniu rė.. |
|
208.30 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
208.30 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
BOSCH PKN645BB2E PaviršiusVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! |
|
208.50 €
3-7 раб. дн.
Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
208.50 €
3-7 раб. дн.
Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
Bosch PKN645BB2E kaitlentė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 35.15 eur/mėn |
|
210.88 €
7-8 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 7-8 раб. дн. |
210.88 €
7-8 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 7-8 раб. дн. |
Elektrinė kaitlentė Bosch PKN645BB2EIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
219.00 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
219.00 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
Elektrinė kaitlentė Bosch PKN645BB2EKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 247 € |
|
219.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
219.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Bosch PKN645BB2E |
|
220.92 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
220.92 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
BOSCH Serie 4 PKN645BB2E hob, Black, Built-in, 60 cm, induction hob with 4 zones |
|
229.02 €
|
B магазин smartech.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-03-31 02:33
! Сообщить об ошибке| Марка | BOSCH |
| Категория | Варочные панели |
| Продукт код | 4242005283484 |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Išplėsta kaitvietė | 2vnt. |
| Tipas | keraminė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | keramika |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | 7500w |
| Valdymas | jutiklinis |
| Aukštis | 4.8cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 51.3cm |
| Svoris | 7.90kg |
| Kaitinimo galingumo lygiai | - |
| Likutinės šilumos indikatorius | + |
| Veikimo sutrikimo indikatorius | - |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | + |
| Automatinis išsijungimas | + |
| Laikmatis | + |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | + |
| Garsinis signalas | + |
| Užvirimo jutiklis | - |
| Kepimo jutiklis | - |
| Puodo atpažinimo funkcija | - |
| Rėmelis | su rėmu |
| Purkštukai suskystintoms dujoms | - |
| Palaikomos technologijos | apsauga nuo perkaitimo |
| Показать больше | |












































