Kaitlentė Bosch PKF375FP2E цена
Kaitlentė Bosch PKF375FP2E цена
Elektrinė kaitlentė Bosch PKF375FP2EKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 349 € |
|
299.99 €*
|
B магазин senukai.lt |
Kaitlentė Bosch Domino PKF375FP2ENemokamas pristatymas į paštomatus prekėms nuo 100€ |
|
299.99 €
|
B магазин elesen.lt |
Bosch PKF375FP2EKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 363.0 € |
|
299.99 €*
|
B магазин pigu.lt |
Domino įmontuojama elektrinė kaitlentė Bosch PKF375FP2EYra sandėlyje. |
|
259.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
259.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
BOSCH PKF375FP2E |
|
259.00 €
1 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1 раб. дн. |
259.00 €
1 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1 раб. дн. |
Bosch PKF375FP2E kaitlentė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 43.85 eur/mėn |
|
263.08 €
11-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 11-12 раб. дн. |
263.08 €
11-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 11-12 раб. дн. |
Elektrinė kaitlentė Bosch PKF375FP2EPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
263.08 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
263.08 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
Bosch Serija 6 Domino elektrinė kaitlentė su plieniniu rėmu, 30 cm |
|
263.08 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
263.08 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Bosch Serie 6 PKF375FP2E kaitlentė Juoda Įmontuojama 30 cm Keramika 2 zona(-os)больше |
|
288.46 €
|
B магазин marsietis.lt |
Bosch Serie 6 PKF375FP2E viryklė Juoda Įmontuoti 30 cm Keraminis 2 zone(s) |
|
288.88 €
|
B магазин elektromarket.lt |
Bosch Serie 6 PKF375FP2E viryklė Juoda Įmontuoti 30 cm Keraminis 2 zone(s) |
|
293.73 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
293.73 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Bosch Serie 6 PKF375FP2E hob Black Built-in 30 cm Ceramic 2 zone(s) |
|
297.07 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
297.07 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Elektrinė kaitlentė Bosch PKF375FP2EIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
299.99 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
299.99 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
Elektrinė kaitlentė Bosch PKF375FP2EKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 349 € |
|
299.99 €*
|
B магазин senukai.lt |
Elektrinė kaitlentė Bosch PKF375FP2EKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 349 € |
|
299.99 €*
|
B магазин 1a.lt |
Kaitlentė Bosch Domino PKF375FP2ENemokamas pristatymas į paštomatus prekėms nuo 100€ |
|
299.99 €
|
B магазин elesen.lt |
Bosch PKF375FP2EKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 363.0 € |
|
299.99 €*
|
B магазин pigu.lt |
Bosch Serie 6 PKF375FP2E hob Black Built-in 30 cm 2 zone(s) |
|
304.40 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
304.40 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Bosch Serie 6 PKF375FP2E kaitlentė Juoda Įmontuojama 30 cm Keraminė 2 zonos |
|
327.96 €
|
B магазин doberman.lt |
Bosch Serie 6 PKF375FP2E keramikinė viryklė Juoda Įmontuojama 30 cm 2 zonos |
|
337.05 €
|
B магазин vitalimax.lt |
Kaitlentė - Bosch Serie 6 PKF375FP2E 30 cm Integruota Keraminė 2 Zonos 2300 W Ju.. |
|
339.99 €
|
B магазин proshop.lt |
Bosch Keraminė Kaitlentė Pkf375fp2e |
|
382.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
382.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-05 19:29
! Сообщить об ошибке| Марка | BOSCH |
| Категория | Варочные панели |
| Продукт код | 4242005283286 |
| Gamintojo kodas | pkf375fp2e |
| Kaitviečių skaičius | 2vnt. |
| Išplėsta kaitvietė | 1vnt. |
| Tipas | indukcinė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | grūdintas stiklas |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | 3500w |
| Valdymas | jutiklinis |
| Aukštis | 38cm |
| Plotis | 30.6cm |
| Gylis | 52.7cm |
| Kaitinimo galingumo lygiai | 17 |
| Likutinės šilumos indikatorius | + |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | + |
| Automatinio užvirinimo funkcija | - |
| Automatinis išsijungimas | + |
| Laikmatis | + |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | + |
| Garsinis signalas | + |
| Užvirimo jutiklis | - |
| Kepimo jutiklis | - |
| Puodo atpažinimo funkcija | - |
| Palaikomos technologijos | apsauga nuo perkaitimo |
| Maitinimo laidas | 1.1 |
| Показать больше | |






















































