Kaitlentė Bosch PKE645BB2E цена
Kaitlentė Bosch PKE645BB2E цена
Elektrinė kaitlentė Bosch PKE645BB2EKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 249.9 € |
|
192.79 €*
|
B магазин senukai.lt |
Bosch PKE645BB2EKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 226.0 € |
|
192.79 €*
|
B магазин pigu.lt |
Elektrinė kaitlentė Bosch PKE645BB2EKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 319 € |
|
205.00 €*
|
B магазин ermitazas.lt |
Elektrinė kaitlentė Bosch PKE645BB2EPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
188.80 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
188.80 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Bosch PKE645BB2E kaitlentė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 31.57 eur/mėn |
|
189.39 €
8-9 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 8-9 раб. дн. |
189.39 €
8-9 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 8-9 раб. дн. |
Elektrinė kaitlentė Bosch PKE645BB2EIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
192.79 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
192.79 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Elektrinė kaitlentė Bosch PKE645BB2EKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 249.9 € |
|
192.79 €*
|
B магазин senukai.lt |
Elektrinė kaitlentė Bosch PKE645BB2EKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 250.9 € |
|
192.79 €*
|
B магазин 1a.lt |
Bosch PKE645BB2EKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 226.0 € |
|
192.79 €*
|
B магазин pigu.lt |
Bosch Serie 4 PKE645BB2E kaitlentė, juoda, įmontuojama, keraminė, 4 zonosбольше |
|
199.43 €
|
B магазин marsietis.lt |
Bosch PKE645BB2E Serija 4, Elektrinė kaitlentė, 60 cm, Juodas, kaitlentė su plie.. |
|
199.99 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
199.99 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Bosch Serie 4 PKE645BB2E viryklė Juoda Įmontuoti 60 cm Keraminis 4 zone(s) |
|
200.55 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
200.55 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
Įmontuojama kaitlentė Bosch PKE645BB2EYra sandėlyje. |
|
203.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
203.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Bosch Serie 4 PKE645BB2E Hob Black Built-in Ceramic 4 zone(s) |
|
203.18 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
203.18 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Elektrinė kaitlentė Bosch PKE645BB2EKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 319 € |
|
205.00 €*
|
B магазин ermitazas.lt |
Candy CDH30 Black Built-in 28.8 cm Ceramic 2 zone(s) |
|
212.88 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
212.88 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Bosch Serie 4 PKE645BB2E kaitlentė, juoda, įmontuojama, keraminė, 4 zonos |
|
217.12 €
|
B магазин freyo.lt |
Bosch Serie 4 PKE645BB2E Įmontuojamas juodas keraminis kaitlentė su 4 zonomis |
|
222.60 €
|
B магазин vitalimax.lt |
Kaitlentė - Bosch Serie 4 PKE645BB2E 4 Zonos Jutiklinis Valdymas Juoda |
|
227.09 €
|
B магазин proshop.lt |
Bosch Serie 4 PKE645BB2E Indaplovė Juoda Įmontuojama Keraminė 4 zonos |
|
230.45 €
|
B магазин doberman.lt |
Bosch Keraminė Kaitlentė Pke645bb2e |
|
256.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
256.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 21:24
! Сообщить об ошибке| Марка | BOSCH |
| Категория | Варочные панели |
| Продукт код | 4242005283439 |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Išplėsta kaitvietė | 1vnt. |
| Tipas | keraminė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | stiklo keramika |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | 6600w |
| Valdymas | jutiklinis |
| Aukštis | 4.8cm |
| Plotis | 58.3cm |
| Gylis | 51.3cm |
| Kaitinimo galingumo lygiai | 17 |
| Likutinės šilumos indikatorius | + |
| Veikimo sutrikimo indikatorius | - |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | + |
| Automatinio užvirinimo funkcija | - |
| Automatinis išsijungimas | + |
| Laikmatis | + |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | + |
| Garsinis signalas | + |
| Užvirimo jutiklis | - |
| Kepimo jutiklis | - |
| Puodo atpažinimo funkcija | - |
| Kita informacija | 4 stiklo keramikos kaitvietės, viena dvigubo skersmens; likutinės šilumos indikatoriai; laikmatis; vaikų saugos užraktas |
| Laikiklių tipas | be laikiklių |
| Rėmelis | su rėmu |
| Purkštukai suskystintoms dujoms | - |
| Palaikomos technologijos | apsauga nuo perkaitimo |
| Показать больше | |






















































