Kaitlentė Bosch PIX631HC1E цена
Kaitlentė Bosch PIX631HC1E цена
Indukcinė kaitlentė Bosch PIX631HC1EKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 584 € |
|
519.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
519.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Bosch PIX631HC1EKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 662.0 € |
|
519.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
Kaitlentė Bosch PIX631HC1E |
|
579.99 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
579.99 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Indukcinė kaitlentė Bosch PIX631HC1EKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 584 € |
|
459.10 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
459.10 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Bosch PIX631HC1E kaitlentė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 76.52 eur/mėn |
|
459.10 €
15-16 раб. дн.
Стоимость доставки: 6.49 € Срок доставки: 15-16 раб. дн. |
459.10 €
15-16 раб. дн.
Стоимость доставки: 6.49 € Срок доставки: 15-16 раб. дн. |
BOSCH PIX631HC1E PaviršiusVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! |
|
460.00 €
3-7 раб. дн.
Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
460.00 €
3-7 раб. дн.
Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
Įmontuojama indukcinė kaitlentė Bosch PIX631HC1E, be rėmelioYra sandėlyje. |
|
499.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
499.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Įmontuojama indukcinė kaitlentė Bosch PIX631HC1E, be rėmelio | PIX631HC1E | 4242.. |
|
504.25 €
|
B магазин b2cshop.eu |
Bosch Įmontuojama indukcinė kaitlentė Bosch PIX631HC1E, be rėmelioбольше |
|
515.96 €
|
B магазин percte.eu |
Indukcinė kaitlentė Bosch PIX631HC1EKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 584 € |
|
519.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
519.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Bosch PIX631HC1EKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 662.0 € |
|
519.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
BOSCH PIX631HC1E |
|
579.00 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
579.00 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
Indukcinė kaitlentė Bosch PIX631HC1EPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
579.99 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
579.99 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
Kaitlentė Bosch PIX631HC1E |
|
579.99 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
579.99 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Indukcinė kaitlentė Bosch PIX631HC1EIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
597.39 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
597.39 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
BOSCH Serie 6 PIX631HC1E hob Black Built-in 60 cm Induction hob with 4 zones |
|
645.79 €
|
B магазин smartech.ee |
Płyta grzewcza Bosch Płyta Indukcyjna BOSCH PIX631HC1E 60 cm | S7195059 | 424200.. |
|
649.85 €
|
B магазин enter24.eu |
Bosch Serie 6 PIX631HC1E hob Black Built-in 60 cm Zone induction hob 4 zone(s) |
|
660.43 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
660.43 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Bosch Serie 6 PIX631HC1E viryklė Juoda Įmontuoti 60 cm Indukcinė viryklė, padaly.. |
|
931.53 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
931.53 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-05 06:10
! Сообщить об ошибке| Марка | BOSCH |
| Категория | Варочные панели |
| Продукт код | 4242005394111 |
| Gamintojo kodas | pix631hc1e |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Tipas | kaitlentė |
| Kaitlentės tipas | indukcinė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | keramika |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | 7400w |
| Paviršiaus valdymas | sensorinis |
| Aukštis | 5.1cm |
| Plotis | 59.2cm |
| Gylis | 52.2cm |
| Svoris | 13.6kg |
| Kaitinimo galingumo lygiai | 17 |
| Likutinės šilumos indikatorius | + |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | + |
| Automatinio užvirinimo funkcija | + |
| Automatinis išsijungimas | + |
| Laikmatis | + |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | + |
| Užvirimo jutiklis | + |
| Kepimo jutiklis | + |
| Puodo atpažinimo funkcija | + |
| Laikiklių tipas | be laikiklių |
| Palaikomos technologijos | powerboost, home connect |
| Показать больше | |














































