Kaitlentė Bosch PIE645BB5E цена
Kaitlentė Bosch PIE645BB5E цена
Indukcinė kaitlentė Bosch PIE645BB5EKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 599 € |
|
449.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
Bosch PIE645BB5EKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 572.0 € |
|
457.27 €*
|
B магазин pigu.lt |
Indukcinė kaitlentė Bosch PIE645BB5EPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
438.00 €
1-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 1-4 раб. дн. |
438.00 €
1-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 1-4 раб. дн. |
BOSCH PIE645BB5E PaviršiusVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! |
|
439.00 €
3-7 раб. дн.
Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
439.00 €
3-7 раб. дн.
Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
Įmontuojama indukcinė kaitlentė Bosch PIE645BB5EYra sandėlyje. |
|
439.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
439.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Bosch Serija 4 indukcinė kaitlentė su plieniniu rėmu, 60 cm | PIE645BB5E |
|
441.21 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
441.21 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Indukcinė kaitlentė Bosch PIE645BB5EIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
449.00 €
1-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-4 раб. дн. |
449.00 €
1-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-4 раб. дн. |
Indukcinė kaitlentė Bosch PIE645BB5EKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 599 € |
|
449.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
Indukcinė kaitlentė Bosch PIE645BB5EKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 599 € |
|
449.00 €*
|
B магазин 1a.lt |
Bosch PIE645BB5E kaitlentė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 75.55 eur/mėn |
|
453.28 €
11-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 6.49 € Срок доставки: 11-12 раб. дн. |
453.28 €
11-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 6.49 € Срок доставки: 11-12 раб. дн. |
Bosch PIE645BB5EKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 572.0 € |
|
457.27 €*
|
B магазин pigu.lt |
PIE645BB5E Series 4 Self-contained hob black stainless steel |
|
575.14 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
575.14 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 03:53
! Сообщить об ошибке| Марка | BOSCH |
| Категория | Варочные панели |
| Продукт код | 4242005289677 |
| Gamintojo kodas | pie645bb5e |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Išplėsta kaitvietė | nėravnt. |
| Tipas | indukcinė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | stiklo keramika |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | 7400w |
| Valdymas | jutiklinis |
| Aukštis | 5.5cm |
| Plotis | 58.3cm |
| Gylis | 51.3cm |
| Svoris | 10.6kg |
| Kaitinimo galingumo lygiai | 17 |
| Likutinės šilumos indikatorius | + |
| Veikimo sutrikimo indikatorius | + |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | + |
| Automatinis išsijungimas | + |
| Laikmatis | + |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | - |
| Garsinis signalas | + |
| Puodo atpažinimo funkcija | + |
| Kita informacija | stiklo keramikos paviršius, metalinis rėmelis |
| Laikiklių tipas | emaliuoti |
| Rėmelis | su rėmu |
| Purkštukai suskystintoms dujoms | - |
| Palaikomos technologijos | powerboost |
| Maitinimo laidas | 110 |
| Показать больше | |



















































