Šaldytuvas Bosch KTR15NWEB цена
Šaldytuvas Bosch KTR15NWEB цена
Šaldytuvas be šaldiklio Bosch 2 serija KTR15NWEBKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 479 € |
|
367.50 €*
|
B магазин senukai.lt |
Bosch KTR15NWEBKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 526.0 € |
|
367.50 €*
|
B магазин pigu.lt |
Šaldytuvas Bosch KTR15NWEBIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
367.50 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
367.50 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
Šaldytuvas be šaldiklio Bosch 2 serija KTR15NWEBKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 479 € |
|
367.50 €*
|
B магазин senukai.lt |
Šaldytuvas be šaldiklio Bosch 2 serija KTR15NWEBKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 479 € |
|
367.50 €*
|
B магазин 1a.lt |
Šaldytuvas Bosch KTR15NWEBPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
367.50 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 12.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
367.50 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 12.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
Bosch KTR15NWEBKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 526.0 € |
|
367.50 €*
|
B магазин pigu.lt |
BOSCH KTR15NWEB ŠaldytuvasVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! |
|
367.70 €
3-7 раб. дн.
Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
367.70 €
3-7 раб. дн.
Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
Šaldytuvas Bosch KTR15NWEBYra sandėlyje. |
|
369.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
369.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
BOSCH KTR15NWEB |
|
369.00 €
1 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1 раб. дн. |
369.00 €
1 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1 раб. дн. |
Bosch KTR15NWEB šaldytuvas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 61.53 eur/mėn |
|
369.20 €
11-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 10.99 € Срок доставки: 11-12 раб. дн. |
369.20 €
11-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 10.99 € Срок доставки: 11-12 раб. дн. |
Bosch Hisense International Co Serija 2, Ant stalo statomas šaldytuvas, Baltas K.. |
|
379.99 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
379.99 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Bosch KTR15NWEB Serie 2 Freistehender Kühlschrank | KTR15NWEB | 4242005424788 |
|
399.95 €
|
B магазин enter24.eu |
Bosch Refrigerator | KTR15NWEB | Energy efficiency class E | Free standing | Lar.. |
|
440.04 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
440.04 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 15:57
! Сообщить об ошибке| Марка | BOSCH |
| Категория | Холодильники |
| Продукт код | 4242005424788 |
| Gamintojo kodas | ktr15nweb |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas be šaldiklio |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 91kwh |
| Bendra talpa | 134l |
| Šaldytuvo talpa | 134l |
| Šaldiklio talpa | -l |
| Temperatūra šaldiklyje | be šaldiklioºc |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | be šaldiklio |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | -kg/24h |
| Klimato klasė | sn, t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 39db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | - |
| Valdymas | elektroninis |
| Papildomos funkcijos | automatinis atitirpinimas |
| Plotis | 56cm |
| Aukštis | 85cm |
| Gylis | 58cm |
| Svoris | 26.1kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Lentynėlė buteliams | - |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Atvertų durų garsinis signalas | + |
| Greitas užšaldymas | - |
| Padėklas ledukams | - |
| Kita | 3 stiklinės lentynos; 3 lentynos durelėse; multibox daržovių stalčius |
| Lentynos | 3 |
| Palaikomos technologijos | supercool automatika |
| STAR klasė | - |
| Показать больше | |




































