Šaldytuvas Bosch KIS86AFE0 цена
Šaldytuvas Bosch KIS86AFE0 цена
Įmontuojamas šaldytuvas šaldiklis apačioje Bosch KIS86AFE0Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1029 € |
|
849.30 €*
|
B магазин senukai.lt |
Bosch Serie | 6 KIS86AFE0Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1004.0 € |
|
858.73 €*
|
B магазин pigu.lt |
Bosch Serie 6 KIS86AFE0 šaldytuvas-šaldiklis Įmontuoti 266 L E |
|
827.76 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
827.76 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
Įmontuojamas šaldytuvas šaldiklis apačioje Bosch KIS86AFE0Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1029 € |
|
849.30 €*
|
B магазин senukai.lt |
Šaldytuvas BOSCH KIS86AFE0 |
|
849.30 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
849.30 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Įmontuojamas šaldytuvas šaldiklis apačioje Bosch KIS86AFE0Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1029 € |
|
850.13 €*
|
B магазин 1a.lt |
Bosch KIS86AFE0 montuojamasis šaldytuvas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 141.69 eur/mėn |
|
850.13 €
9-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.99 € Срок доставки: 9-10 раб. дн. |
850.13 €
9-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.99 € Срок доставки: 9-10 раб. дн. |
Bosch Serie | 6 KIS86AFE0Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1004.0 € |
|
858.73 €*
|
B магазин pigu.lt |
Bosch Serie 6 KIS86AFE0 fridge-freezer Built-in 266 L E |
|
872.31 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
872.31 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Bosch Serie 6 KIS86AFE0 fridge-freezer Built-in 266 L E |
|
964.18 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
964.18 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Bosch 6 Serijos A++ šaldytuvas Kis86afe0 |
|
1208.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
1208.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-05 16:53
! Сообщить об ошибке| Марка | BOSCH |
| Категория | Холодильники |
| Продукт код | 424200518853 |
| Gamintojo kodas | kis86afe0 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje, Įmontuojamas šaldytuvas |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 219kwh |
| Bendra talpa | 266l |
| Šaldytuvo talpa | 192l |
| Šaldiklio talpa | 74l |
| Temperatūra šaldiklyje | -18ºc |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 9val. |
| Užšaldymo galia | 7kg/24h |
| Klimato klasė | sn, st |
| Maksimalus triukšmo lygis | 36db |
| Montavimo tipas | Įmontuojamas |
| Atostogų režimas | + |
| Valdymas | elektroninis |
| Papildomos funkcijos | nulinė zona, automatinis atitirpinimas |
| Plotis | 55.8cm |
| Aukštis | 177.2cm |
| Gylis | 54.5cm |
| Svoris | 63.6kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Lentynėlė buteliams | - |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Atvertų durų garsinis signalas | + |
| Šaldiklio valdymas | elektroninis |
| Greitas užšaldymas | + |
| Kita | led apšvietimas |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Palaikomos technologijos | greitas užšaldymas, freshsense, low frost, vitafresh, atostogų funkcija |
| Показать больше | |






































